Skocz do zawartości

Wygląd forum-propozycje


Tony Soprano

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Mamy jeszcze taki maly problem wiadomo tych nowych co sie nie przywitaja upominamy , przypominamy grzecznie nie chca sie przywitac to robimy papa, ale dylemat z takimi co sie przywitali jeden post i cisza nie sa aktywni po 3 miechcach papa?????? Jak myslicie?

Jestem tu od nie dawna, więc wypowiem się grzecznościowo, ponieważ nie jestem odpowiednią osobą żeby robić jakiekolwiek sugestie.

Niedawno przerabialiśmy to na innym forum: liczba zalogowanych podeszła pod 2000 a piszących było z 200-300 osób. Na końcu długiej długiej dyskusji staneło na 6 miechach, ale osobiście 3 wydają mi się bardziej trafnym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może jeszcze czytanie myśli :?: :lol:

Zobaczę czy się da. pamiętajcie, że jestem tylko moderatorem :lol: Lecimy z pilotem po kursie na symulatorze tylko :lol:

Da się włączyć :) Jestem Administratorem i Moderatorem na innych forach :) Moderator nie może włączyć niektórych funkcji ale Admin jak najbardziej :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jasno to określa. Nie pisze nic trzy miesiące po rejestracji to też adios. samo logowanie to komu służy?.

Regulamin twierdzi

Konta nieużywane przez okres 3 miesięcy będą usuwane.

Proponuje sprecyzować co to oznacza, bo ja twierdze że skoro użyłem loginu i hasła by dostać się do forum to chyba użyłem swojego konta.

Co do usuwania kont po 3 miesiącach nie pisania? Hmm, może nie powinienem się wypowiadać w tym temacie bo jak widać (po moich postach) nie uczestniczę aktywnie (czyli pisząc) w życiu forum (Mimo że co najmniej dwa razy dziennie staram się tu zaglądać).

Po pierwsze, może jestem staroświecki, ale jeszcze z usenetu wyniosłem pewien zwyczaj. Jeśli zapisuje się na grupę\forum, które traktuje o zagadnieniu o którym mam nikłą wiedzę, to co najmniej pół roku staram się obserwować to forum biernie, zanim zabiorę głos. (Chyba, że na forum wcześniej nie poruszano danego zagadnienia, to skromnie mogę zadać pytanie).

Po drugie. Czy jak co tydzień w Hyde-Parku będę pisał ten sam post "Cześć, ale dziś fajna pogoda", bądź też coś w stylu " Zgadzam się z przedmówcą" w każdym wątku, to mam spokój i 3 miesięczny limit mi nie straszny?. Sorki, za sarkastyczny ton powyżej, ale przez te 15 parę lat korzystania z netu różne rzeczy się widziało.

Uważam, że na forum takim jak te, najważniejsza jest merytoryczna zawartość. A pozostała otoczka, Hyde Park, aspekty towarzyskie rozwijają nie jako obok głównego nurtu i stanowią te kilka procent, które podnoszą atrakcyjność forum dla jego użytkowników.

Co do układu forum, uważam że teraz ilość kategorii jest ok.

Pamiętam, jeden nieudany projekt, gdzie gwoździem do trumny była ilość kategorii na głównej stronie forum (3 strony przewijania kategorii stanowiły dla większość barierę nie do przebicia) .

Nie idźmy tą drogą:)

Pozdrawiam serdecznie,

zarówno piszących aktywnie (wielkie dzięki), jak też czytających biernie to forum.

Sławek Turek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale muszę przyznać ,że teraz strasznie przyjemnie się czyta - poprzedni strasznie męczył me oczy i czytałem tylko tematy które mnie bardzo interesowały. Teraz to czysta przyjemność.

Warto też ,żeby pomyśleć nad datą w formacie dzisiaj/wczoraj.

Strasznie mi sie podoba ze Kabul sie rozwinal na tym forum jakos mnie sie wydawowywalo iz nas nie lubi :oops:

Dlaczego? Przecież jestem z wami od początku jako jeden z pierwszych userów. Może nie często wypowiadam się w hyde parku ale na forum jestem bardzo często i bardzo je lubię jak i userów. Nigdy nie ukrywałem ,że czegoś nie lubię ale tylko w związku z innym forum.

To bardzo sie ciesze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...