Skocz do zawartości

Poradnik foto - Jak umieszczać filmy z YT


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Postanowiłem podzielić się z Wami wiedzą tajemną, gdyż z tego co widzę, część osób miewa jeszcze problemy z rozszyfrowywaniem URL filmu i umieszczaniem go na forum. Sprawa jest jeszcze prostsza niż się Wam wydaje - patrzcie:

Na samym początku znajdujemy film który Naszym zdaniem jest wart podzielenia się z resztą, po czym klikamy pod okienkiem z video na UDOSTĘPNIJ. Naszym oczom ukazuje się adres URL, lecz część która Nas interesuje, znajduje się po znaku równości =:

Dołączona grafika

Kopiujemy wyżej wymienioną część i wklejamy ją w odpowiednią komendę z forum czyli :

Dołączona grafika

Jeśli nie jesteśmy pewni, czy zrobiliśmy dobrze, wystarczy kliknąć na PODGLĄD znajdujący się na dole strony, pod okienkiem szybkiej odpowiedzi:

Dołączona grafika

Jeśli wszystko tańczy i śpiewa, klikamy WYŚLIJ i cieszymy się z pomyślnie przeprowadzonej akcji.

UWAGA!

Celowo umieściłem sposób kopiowania linka z YT poprzez zakładkę "Udostępnij", ponieważ w niej znajduję się najbardziej "czysty" adres przenoszący do filmu.

Jeśli chcemy skopiować część adresu z paska przeglądarki, możemy napotkać taki oto zagadkowy szyfr:

Dołączona grafika

Kopiujemy wtedy jedynie podkreśloną na czerwono część. Jak łatwo się domyślić, początek istotnego kodu to znaki v=, natomiast koniec następuje równocześnie ze znakiem&. Może się zdarzyć, że ta najważniejsza część nie składa się wyłącznie z literek i cyferek. Jeśli znajdziemy w nim myślnik - nie bójmy się! Granicą są wcześniej wymienione znaki (v= oraz &).

Mam nadzieję, że część z Was uzna ten poradnik za przydatny.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...