Skocz do zawartości

Oswietlenie przenosne wlasnej konstrukcji


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie nie jestem mega fanem halogenow pomagajacych w pracy bo raz ze goraca od tego dziadostwa a dwa ciagna produ jak diabli.Wybor tego cudaka prosto bo i oszczedny :) ( a konstrukcja nie moja ziomka zeby nie bylo)

Lampa

Dołączona grafika

Dlugosc 510mm szerokosc 180mm kabel 5 metrow, 2 swietlowki po 36 w

Troche spawania malowania i stojak gotowy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eee no ,gitesowa sprawa! :u Tu są dwie oprawy widzę założone. Ale można by było dać jedną długą ,nie byłoby tyle pierdzielenia. Co do halogenów to racja--grzeją niemiłosiernie ,a jeszcze jak jest lato... Ja mam w ten sposób na jednym stojaku 3 halogeny na różnych wysokościach.Daje radę ,ale ile prądu... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no ,gitesowa sprawa! :u Tu są dwie oprawy widzę założone. Ale można by było dać jedną długą ,nie byłoby tyle pierdzielenia. Co do halogenów to racja--grzeją niemiłosiernie ,a jeszcze jak jest lato... Ja mam w ten sposób na jednym stojaku 3 halogeny na różnych wysokościach.Daje radę ,ale ile prądu... :evil:

Tak sa dwie, ale oczywiscie mozna wziac jedna dluzsza jak tam komu wygodnie, swietlowki tez mozna dobrac wedle wlasnego zyczenia czyli tanio i mozna modyfikowac jak sie chce :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze do stojaka zamontował od spodu kółeczka. Pełna mobilność i wygoda ;)

Właśnie dzisiaj już taki rysunek sobie knułem w głowie jak chodziłem po hali w pracy :lol:

Yyy a co tam manzerna na półce robi ?

I co to za dziupla masaża ?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze do stojaka zamontował od spodu kółeczka. Pełna mobilność i wygoda ;)

Właśnie dzisiaj już taki rysunek sobie knułem w głowie jak chodziłem po hali w pracy :lol:

Yyy a co tam manzerna na półce robi ?

I co to za dziupla masaża ?

:mrgreen:

Tajna dziupla mowilem :lol: tak tajna ze samemu czasem nie moge jej znalesc =)) tzn wyjscia z niej

A Menzerna no nie moge tylko Schollem smigac i Deoxem powiecie ze tylko swoje reklamuje [-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Halogeny mnie wkurzają, kiepskie światło, gorąco. Myślałem o metahalogenkach, ale chyba to rozwiązanie ze śwetlówkami wyjdzie taniej i może nawet lepiej (brak ciepełka). Na rynku najczęściej chyba występują świetlówki o barwie 3000K lub 4000K, ale znalazłem też świetlówki o barwie 5000K (sun gun ma 4700K) więc powinny mieć chyba najbardziej odpowiednie światło do detailngu.

Seba,

Jakiej mocy masz te świetlówki?

Jak radzisz sobie z oświetleniem maski, dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x36W a maske najczesciej jednak doswitlam halogenem na suficie jeszcze mam zamontowane switlowki w rzedach wiec nie zbytniego problemu.Wiem za Arturo tez sam zbudowal takie przenosne swietlowki ale nie mam pojecia jakiemj mocy, pracowalem przy nich i nie bylo najmniejszego problemu :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by się pokusić o zwężenie. Stateczniki i zapłonniki inaczej umiejscowić, uchwyty do świetlówek dać "gęściej" tylko z rastrem byłby kłopot.

W razie czego można by dać jakąś 2x36.

Hermetyczne wiadomo w miejscu gdzie się myje powinny być. Wystarczy pewnie kilka OPK w wersji hermetycznej bo wtedy masz IP65.

P.S. Mariusz Szynka przestańcie rozkręcać biura :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...