Skocz do zawartości

Najlepszy wg was QD (jakość/cena)


Ekhangel

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest wasz ulubiony Quick Detailer? Szykuję się do kupna jakiegoś, ale w sumie nie wiem, czego się od nich spodziewać. Czy stosujecie je, i jak tak - jak często i w jakim celu konkretnie? Czy do usuwania drobnych zabrudzeń nie starczy po prostu szampon w atomizerze? Warto bawić się w QD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

QD+ póki co był najtrudniejszy w aplikacji, trochę mi się mazał, trzeba mało psikać, kwestia wprawy

Spray & Glos fajnie się aplikuje, podoba mi się sheeting na bocznych szybach

Smart Detail aplikacja bajeczna, super pachnie, fajny połysk

Na pewno po raz kolejny zdecydowałabym się na SmartWaxa, chyba najbardziej za mega łatwą aplikację. Niestety zbyt mało okazji miałam do wypróbowania dwóch pierwszych. Ale również są godne polecenia.

Ale do drobnych zabrudzeń? Raczej nie. Już bardziej do jednodniowego zakurzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie stosujecie je po myciu? Chyba skuszę się na Smartdetaila, skoro koleżanka poleca. Też zwracałem na niego wcześniej uwagę. Myję auto szamponem Smarta, więc tym bardziej powinny się ciekawie uzupełniać.

A widział ktoś kiedyś w akcji "cudowny" UQD Megsa? Cena trochę kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONR kosztuje chyba z 6 dych za amerykański litr. A qd (całkiem fajnego) można z niego zrobić na spokojnie z 10l. Ale FK wygląda lepiej. Smart też ładny. I myślę, że qd trzeba dobierać pod kątem efektu nie ceny. Nadaje ostateczny look po myciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takich:

UGD Megsa - ładny zapach, dobrze się wyciera/poleruje, drogi

S&W/S&G PB - super zapach, super się wyciera/poleruje, przystępny cenowo

QD+ PB - super zapach, dobrze się wyciera, ale wymaga ponownego dopolerowania, przystępna cena

ProDetailer CG - porównywalny do UQD

Dzisiaj przetestowałem detailer Optimum i jest bardzo interesujący :)

FK mam tylko próbkę i nie mogę się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Pierwszy QD zakupiony. Użyłem od razu, w celu tak naprawdę ściągnięcia tygodniowego brudu z auta, który w tym tygodniu był prawie żaden, prócz kurzu - bo pogoda dopisywała cały czas. Jedno/dwa przelecenia środkiem po miejscu i potem osuszenie drugą mikrofibrą, coś a'la ONR. Muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolony - Smartdetail jest wydajny, fajnie ściąga brud i kurz, przy czym pachnie świetnie! Poza tym przy robieniu klapy bagażnika aż powiedziałem "łał", bo naprawdę wydawało mi się, że dostała niecodziennego blasku. Nie jestem pewien czy mi się tylko wydawało, czy nie... Ale jest świetnie, w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przypadł do gustu detailer kocha, no i cena jest naprawdę atrakcyjna

Malkolm i naprawdę za tą kasę QD Kocha jest dobry biorąc pod uwagę, że możesz go nakładać nie tylko na lakier, ale również na nawigację w Audi ( a to jest udręka właścicieli nowych modeli tej marki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...