Skocz do zawartości

odkurzacz do czyszczenia tapicerki


Rekomendowane odpowiedzi

hehe dane, to tylko tyle wiem ze mało używany,kolega prowadzi serwis karchera tak że sprawny jest na 100%,mówi że do prania tapicerki samochodowej raz na jakiś czas w zupełności wystarczy :)

tylko nie wiem teraz co robić,brać go czy nie,no bo cena wysoka nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

Tak czytam temat bo myślę o czymś budżetowym do prania, bo trzeba się rozwijać :)

I pytanie do was czy może jak wcześniej w temacie zostało wspomniane opcja karcher 2004 i spryskanie ręcznie i tylko odsysanie co jakby nie było też działa, metoda dłuższa lecz tańsza.

Czy może coś z takich używek:

http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-thomas-1400w-ssawka-do-dywanow-i2428794025.html

http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-aeg-vampyr-na-myjnie-gw-i2419419907.html

http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-fam-na-myjnie-gw-i2419420083.html

Nada się coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słyszał ktoś coś o odkurzaczach PROFI? Chodzi mi dokładnie o model Profi 50 czyli odkurzacz piorący ;) Cena dobra, całkiem sensowne zbiorniki, do serwisu mam rzut beretem. Patrząc po tym co piszą producenci, konkurentem będzie Puzzi 100 o ok 1000 zł droższy. Ktoś coś? :-?

Strona producenta:

http://profieurope.eu/oferta,797.html

I allegro:

http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-profi-50-do-hoteli-i-na-myjnie-i2543076022.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, bierz, przetrzesz szlak :u

Nie powiem, że mnie nie kusi :lol:

Jak się uda wygospodarować chwilkę to przejadę się do 'serwisu' i podpytam co i jak, jakie ceny części itp.

Szynka, z Rzeszowa jesteś - może byś podbił do siedziby firmy? :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Stoje przed wyborem sprzętu do prania tapicerki. Nie potrzebuje sprzętu pierwszej klasy, w użytku będzie od święta do przeprania sobie lub komuś tapicerki, nie pogardze nim również w domu, co by przeprać dywan lub jakiś fotel.

Co powiecie o moich kandydatach:

- Zelmer Wodnik Quattro

- Karcher 4001/4002

Bardziej przekonuje mnie zelmer ze względu na wbudowaną parownicę, a ta przyda się chociazby do przemycia plastików i zakamarków. Z drugiej strony jest o nim mało opini jeśli chodzi o efektywność mycia.

Karcher, o wysokiej pozycji na rynku, zdobył opinie troche produktu przereklamowanego, ale patrząc po filmikach radzi sobie :)

Liczę na wasze podpowiedzi i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoje przed wyborem sprzętu do prania tapicerki. Nie potrzebuje sprzętu pierwszej klasy, w użytku będzie od święta do przeprania sobie lub komuś tapicerki, nie pogardze nim również w domu, co by przeprać dywan lub jakiś fotel.

Co powiecie o moich kandydatach:

- Zelmer Wodnik Quattro

- Karcher 4001/4002

Bardziej przekonuje mnie zelmer ze względu na wbudowaną parownicę, a ta przyda się chociazby do przemycia plastików i zakamarków. Z drugiej strony jest o nim mało opini jeśli chodzi o efektywność mycia.

Karcher, o wysokiej pozycji na rynku, zdobył opinie troche produktu przereklamowanego, ale patrząc po filmikach radzi sobie :)

Liczę na wasze podpowiedzi i sugestie.

Dodałbym do stawki philipsa triathlon ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Zelmera Wodnika Quattro, zobaczymy jak się sprawdzi :)

Edit.

Jestem po pierwszych testach zelmera wodnik quattro, bez chemii świetnie sobie poradził a dodatkowo para wodna robi niezłą robotę :) Ciesze się że wybrałem ten odkurzacz, a nie inny.

Edit.

Dodaje kilka zdjęć, już po procesie prania, i mycia tapicerki parą wodną, niestety nie mam zdjęć z przed, ale autko nigdy nie było prane od 2006roku, czyli od nowości. Zabrudzone troche po wyworzeniu gruzu i przeprowadzkach. Na koniec autko wyozonowane. Różnica była kolosalna i naprawde mnie zaskoczyła.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Co prawda karchera nie używałem, ale pracuję z dżordżem. Zdaje egzamin, aleeeee :) Jest też ale.

 

(pkt 3) Strasznie wnerwia mnie podłączenia przewodu podającego płyn do końcówki piorącej. Jest nieobudowane, i pod dużym kątem przez co pranie zakrzywień jest męczące, bo trzeba uważać, żeby czegoś nie podrzeć albo nie uszkodzić węża.

(pkt 2) Z kolei tam sam wężyk, który łączy się w odkurzaczu już raz pękł i trzeba go było sklejać/izolować.

(pkt 1) To samo plastikowy wąż ssący, końcówka pękła po 2 tygodniach.

 

Może przesadzam, jednak za takie pieniądze spodziewałem się lepszej jakości i przemyślanej konstrukcji.

 

ieeu.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie wiem co Ty robisz z Dżordżem (i chyba nie chcę wiedzieć.. ;)) ) ale w moim pękła jedynie rączka do której wsadza się końcówki (rozdzieliła się na łączeniu) - założenie opaski uciskowej (i ewentualne owinięcie taśmą izolacyjną) załatwiło sprawę na dobre ;) :u

A jeśli chodzi o ten kąt to faktycznie, uciążliwe. Dlatego ja , gdy trzeba (najczęściej przy praniu podłóg), ściągam końcówkę, spryskuję nią całość jedną ręką a drugą odciągam bez końcówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Karcher Puzzi 100 od 6 lat

Wyprał ok 300 aut i wymieniłem dopiero w tym roku wąż ssący i dla własnej przyjemności ssawkę

Więc nie wiem czy jest sens inwestować w coś innego

Oczywiście do prania zakrzywień to mam swój patent bo tego żaden odkurzacz piorący nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...