Jump to content

KishoPoland
 Share

Recommended Posts

 

G-01

powłoka do szyb Głównym składnikiem naszej powłoki jest fluor. Powłoka nałożona na powierzchnię szyby tworzy hydrofobową warstwę ochronną, która posiada również właściwości samooczyszczające.  Ma to wpływ na lepszą widoczność podczas jazdy w deszczu co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Zastosowanie G-01 na szyby oraz lusterka pozwala na utrzymanie ich w czystości bez zacieków od wody. W odróżnieniu od niewidzialnych wycieraczek utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, w zależności od pory roku. Aplikacja jest bardzo prosta, bardzo łatwo się dociera. Powłoka nie pozostawia smug. 

X-03 Głównym składnikiem X-03 jest żywica silikonowa, posiadająca właściwości bardzo silnej przyczepności do warstwy szklanej powłoki.   X-03 jest środkiem wykańczającym w procesie nakładania powłok szklanych. Jest nie tylko doskonałą ochroną warstwy szklanej powłoki, ale także zapobiega w 90% powstawaniu zacieków (kropli) po deszczu, dlatego jest niezbędnym środkiem przy czynnościach związanych z nakładaniem powłok, po ich zakończeniu.  Preparat bardzo dobrze podbija połysk oraz posiada bardzo dobre właściwości hydrofobowe

Si-701

Powłoka ta charakteryzuje się właściwościami ponadprzeciętnego połysku i twardości. Posiada ona wysoką przyczepność do warstwy lakieru, a także posiada właściwości hydrofobowe, które wpływają na ograniczenie osadzania się zanieczyszczeń na karoserii. Zabezpieczenie pojazdu powłoką szklaną Kisho, znacząco wpływa na trwałość lakieru oraz jej perforację. Posiada ochronę przed promieniowaniem UV, jest odporna na utlenianie sie lakieru, oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi

Si-811

nazywana powłoką delux charakteryzuje się nadzwyczajnymi właściwościami hydrofobowymi, co pozwala na samooczyszczanie się lakieru, tworząc na samochodzie zabezpieczającą warstwę ochronną . Powłoka Kisho Si-811 niesamowicie potęguje końcowy efekt połysku, dla tego jest polecana do czarnych i ciemnych lakierów ponieważ wydobywa niesamowitą głębię koloru. Si-811 posiada ochronę przed promieniowaniem UV, jest odporna na utlenianie sie lakieru, oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Zastosowanie na koniec X-03 pozwala dodatkowo zabezpieczyć powłokę w fazie jej twardnienia, a także skutecznie zabezpiecza auto przed zabrudzeniami pozostawiając efekt szkła. Jej doskonałe właściwości, przy stosowaniu zasad użytkowania, pozwalają chronić lakier nawet do 3 lat.

Si-901

Si-901 to najdoskonalsza w naszej ofercie krystaliczna szklana powłoka 3D, ze zmienioną molekularną wagą istniejących struktur chemicznych, tworzących nowe połączenia na lakierze, które nie tylko służą do utrzymania twardości ale także elastyczności. Nasza powłoka, dzięki temu, że jednocześnie jest twarda i elastyczna nie będzie pękać. Si – 901 posiada ochronę przed promieniowaniem UV, jest odporna na utlenianie sie lakieru oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Jej doskonałe właściwości, przy stosowaniu zasad użytkowania, pozwalają chronić lakier nawet do 5 lat.

Multicoating - warstwowanie powłok Si-701+Si-901+X-03 PIĘCIO LETNIE ZABEZPIECZENIE

Firma Kisho działa jako dostawca produktów do branży samochodowej już od ponad 50 lat.

W tym czasie firma włożyła ogromną ilość czasu oraz energii, aby osiągnąć tak spektakularne

efekty, którymi obecnie może się pochwalić. Rezultatem nieustających badań jest

opracowanie zabezpieczenia lakieru na najwyższym poziomie, czyli multicoatingu, tzn

odpowiedniej kombinacji powłok Si-701+Si-901+X-03. Bazowym produktem jest tutaj Si-

701, który wspomaga przyleganie powłoki, kolejnym etapem jest położenie powłoki Si-901,

który tworzy w tym połączeniu, warstwę ochronną ze strukturą 3D i daje efekt podwójnie

krystalicznej powłoki. Po aplikacji tych dwóch preparatów, lakier samochodu odbija światło

jak lustro, wydobywając kolor samochodu i dając efekt przejrzystość kryształu. Natomiast

preparat X-03, który jest ostatnim etapem w tym procesie, zabezpiecza powłokę w fazie

utwardzania, a także efektywnie chroni przed deszczem. Daje on efekt perfekcyjnie szklanej

powłoki

DSC_9940.JPG

DSC_9909.JPG

1-160606155100Y0.jpg

1-16060P92A0642.jpg

1-16060Q12420936.jpg

1-16060Q12341U9.jpg

1-16060Q1230J33.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...