Skocz do zawartości

G Technic czy jakoś tam.


Youseff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum. To moja druga przygoda z detailingiem. Miesiąc temu oddałem Skodę do studia przy ul. Zagójskiej w Warszawie. Chłopaki położyli powłokę GTechnic i zrobili drobną renowację lakieru. A co najważniejsze: położyli folię ochronną na machę, zderzak i lusterka.

Poprzednio folię kladlem w Łodzi 9 lat temu i moje wrażenie jest takie, iż jakość i technologia poszybowały w górę. Wraz z ceną, ale... 

1. Tej folii nie widać (jakość)

2. Jest z wykrojnika.

3. Nie trzeba rozbebeszać auta.

4. Chłopaki doradzą, poradzą opowiedzą itp.

5. Na lampy i halogeny też dało radę.

Co do powloki, to głębi nabrała po tygodniu. Wszystko bardzo starannie zrobione. Auto lepiej wyglądało, niż po wyjechaniu z ciechanowskiego salonu. Tu dodam, iż Chłopaki z Zagójskiej mieli mniej roboty, bo w salonie nie umyto auta i nie wycierano.

Generalnie bardzo dobrze wspominam p. Krzysia i Jego współpracownika jeśli idzie o elastyczność, kontaktowość i jakość wykonanej pracy.

Pasta polerska usunięta ze szczelin, brak rys. Generalnie za pół roku oddam Toyotę koleżanki małżonki, ale tylko na ekonomiczną korektę lakieru i wosk. Szkoda kasy i roboty☺, a i tak nie wiem, czy zauważy różnicę. W moim aucie nie zauważyła zaistniałego procesu korekty lakieru. Nie zauważyła też ubytku na koncie. I dobrze! Ja jestem happy i tak na być! Było warto.

Co do powłoki, to napiszę za czas jakiś, jak pośmigam.

Jak się będzie łuszczyć, to napiszę wcześniej☺

...nie zauważyła, bo zbierałem trochę do skarbonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...