Skocz do zawartości

Ogłoszenia administracji forum


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna skórka wg mnie ma tą zaletę że wyróżnia graficznie forum. Odpalasz i od razu wiesz gdzie jesteś.

No właśnie o to mi chodzi ale cóż nie wiem po co ktoś to zmieniał teraz część osób zobaczyła inna skóre i są dylematy. Zostaje głosowanie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy to kwestia skórki ale przy poprzedniej po wyjściu z forum i ponownym jego otworzeniu nie musiałem sie logować. Przy tej (starej) zawsze było tak, że co wyszedłem to ponownie musiałem sie logować.

Ja nie mam tego problemu na starej i nowej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...i jeszcze fajnie by było gdyby po kliknięciu w link podany w wątku otwierało się nowe okno, a nie żeby nowa strona ładowała się w tym samym oknie (wiem, że można sobie z tym poradzić samemu klikając na link prawym przyciskiem itd..., ale może da radę zrobić cuś takiego)

Też bym o to prosił

Przyłączam się do prośby, mam nadzieję iż uda się coś z tym fantem zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

UWAGA, WAŻNE!

Użytkowniku, proszę, zapoznaj się z treścią ogłoszenia:

Drodzy Użytkownicy,

W imieniu Administracji Detailingclub.pl, uprzejmie informuję iż w momencie pojawienia się poradnika foto dotyczącego zamieszczania linków do stron www dostępnego pod tym adresem:

Poradnik foto - umieszczanie adresów stron www

Każdy z użytkowników zobowiązany jest do zapoznania się z jego treścią oraz zapamiętania sposobów umieszczania linków. Osoby, które od 7. lipca 2011r. nie będą prawidłowo wstawiać adresów stron, dostawać będą ostrzeżenia!

Nie chcemy tego robić, w związku z czym proszę każdego o przestrzeganie zasad.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam

Jestem wlascicielem malej (jednoosoborej) firmy zajmujacej sie kosmetyka samochodowa (mobile car detailing) na terenie Australii (Perth). Poszukuje doswiadczonego pracownika z podstawowa znajomoscia jezyka angielskiego. Jesli jest ktos zainteresowany tematem prosze o kontakt mailowy w celu uzyskania wiecej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to w sumie i ja się ogłoszę

 

Wykonam projekt: Logo, wizytówki, ulotki reklamowe, nadruki na różnego rodzaju gadżety. Grafiki zarówno te proste jak i skomplikowane.

Chętnych zapraszam na pw zdzierać nie będę :)

 

Dla podglądu wrzucam projekt wywieszki pod maskę.

 

ohmf61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • WuWo zmienił(a) tytuł na Ogłoszenia administracji
  • WuWo zablokował(a) ten temat
  • Administrator

07.08.2016

Od dzisiaj forum Detailing Club dostępne jest poprzez aplikację Tapatalk, proszę o sprawdzenie wszystkich czy wszystko działa poprawnie i ewentualne zgłoszenie błędów.

Temat do zgłaszania uwag: http://detailingclub.pl/?app=forums&module=forums&controller=topic&id=3303

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • WuWo zmienił(a) tytuł na Ogłoszenia administracji forum
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...