Skocz do zawartości

Porównanie ceramik


przto

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Koledzy chce rzucić na mój samochód BMW serii 3 kolor czarny, 6 miesięcy jeździ po drogach powłokę ceramiczną. Mam do wyboru:

  1. CarSpa. Tychy - Powłoka ceramiczna CeramiPro 9H

       Zabezpieczeniu zostają poddane: powłoka lakiernicza, felgi, reflektory, szyby, komora silnika, wszelkie tworzywa, chromy, wydechy, impregnacja skór oraz tworzyw wewnątrz pojazdu.

 

  1. AutoSpa Palacarz. Oświęcim ceramika Gtechinq Crystal Serum Black

 Również wszystko.

  1. MavAnd. Kraków - 4nano Pro Sapphire HD.

      Również wszystko.

      Znacie tych fachowców - którego polecacie? i którą ceramikę najlepiej wybrać?

      Jak wiecie to jest troche kasy więc chciałbym, żeby to bylo dobrze zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego:

1. to było cos 2700zl netto

2. 3400zł netto

3. 2500zł netto

cos w tych granicach z tego co pamiętam. jakość usługi a nie oszustwo jest mega ważne dlatego chciałbym wiedzieć czy ktoś zna tych specjalistów - każdy ładnie, pięknie mówi, a nie chciałbym się rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych specjalistów Ceny dość wysokie bo po odliczeniu materiału zostanie ok 2-3 tyś za ausługę

Więc nie wiem w ile osób to robią czy płacą z tego ZUS itd można by wnikać

Jakość usługi jest przeciętna dla kogoś kto się na tym zna.Ja mam z tym do czynienia to wiem co piszę.

Podkreślam nie znam ich wiec konkretnie o tych specjalistach nie piszę !!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz mieć dobrze i uczciwie zrobione to zadzwoń sobie  509 714 291 (okolice Krakowa)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie znam sie zbytnio na tych powłokach - tyle co z rozmów z gościami co to wykonują. Wszyscy twierdzą, że powłoka kwarcowa jest gorsza od ceramicznej. Przypuszczam, że to jest spowodowane tym, że ceramika jest nowością na rynku? Ceramika niby dużej wytrzymuje. Ile utrzymuje się realnie powłoka kwarcowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około roku przy UNC'eRze ale sądze że spokojnie dłużej, może Szakal wypowie się jako pionier aplikacji, przy wspomaganiu Silck Coatem napewno dłużej się utrzyma.

Wrzuciliśmy na golfa i verso jakiś miesiąc temu więc narazie więcej powiedzieć nic nie mogę, oprócz tego że samochód mniej się brudzi.

 

Na swojego czarnucha też planuje wrzucić ale z tym poczekam na wiosnę .... znając życie i tak nic z tego nie wyjdzie bo nie będzie czasu na swój samochód a robiąc porządnie to oprócz polerki muszę parę wgniotek zrobić żeby było cacy.

 

Postaram się aktualizować temat Verso, zaaplikowane było przy przebiegu 1000 km, może jeszcze w tym roku zaprosimy własciciela na mycie i sprawdzenie czy jest wszystko w porządku z powłoką.

 

Pod koniec grudnia mamy jeszcze Q5 i Rio na powłokę, Rio będzie pod stałą opieką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...