Skocz do zawartości

ABSORB - środek do czyszczenia skóry z Ikei.


MichalUli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Ostatnio do czyszczenia skóry używałem środka z Ikei o nazwie ABSORB.

http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/50137944/

 

 

Po umyciu beżowej skóry w Audi A4 B7 nie widziałem żadnej różnicy. No może skóra stała się jakby miększa. 

Gdy następnie zastosowałem ten sam środek na bardzo jasne, wręcz białe kanapy w domu różnicę widać było od razu i to z daleka. Poprzez to nie wiem, czy moje auto ma dość czyste skóry (kupiłem je niedawno i nie wiem z jaką dokładnością poprzedni właściciele o nie dbali), czy może skóra samochodowa potrzebuje zupełnie innej, mocniejszej pielęgnacji, a ten środek w ogóle jej nie ruszył.

 

Czy ma ktoś może jakieś doświadczenie z tym cleanerem i jest w stanie go porównać do innych, np. Zymol, Gliptone itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaja se robisz?

Możesz to porównać z hot dogiem sprzedawanym na wyjściu z ikei a nie z topowymi produktami

Ten kto robi Zymolem nie dotyka gówna z ikei więc ciężko będziesz miał uzyskać odpowiedż

 

  /:)

Nie robie se jaj. Po prostu pytam, bo oba preparaty służą do czyszczenia skóry i kosztują tyle samo. Tobie jednak dziękuję za prostacką odpowiedź - długo nad nią myślałeś? Skoro uważasz, że ABSORB jest porównywalny do hot doga, to następnym razem gdy zgłodniejesz, sięgnij proszę po ten preparat zamiast wspomnianego przez Ciebie fast fooda. Nie zapomnij tylko podzielić się wrażeniami albo poproś kogoś z rodziny, by opisał efekty na wypadek, gdybyś Ty już nie zdążył tego zrobić.

 

Mimo wszystko pozostaję z wyrazami szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  /:)

Nie robie se jaj. Po prostu pytam, bo oba preparaty służą do czyszczenia skóry i kosztują tyle samo. Tobie jednak dziękuję za prostacką odpowiedź - długo nad nią myślałeś? Skoro uważasz, że ABSORB jest porównywalny do hot doga, to następnym razem gdy zgłodniejesz, sięgnij proszę po ten preparat zamiast wspomnianego przez Ciebie fast fooda. Nie zapomnij tylko podzielić się wrażeniami albo poproś kogoś z rodziny, by opisał efekty na wypadek, gdybyś Ty już nie zdążył tego zrobić.

 

Mimo wszystko pozostaję z wyrazami szacunku.

Tak uważam właśnie,że to coś to taki hot dog z ikei

Jak jesteś tym zachwycony to spróbuj sam

Rodziny mojej w to nie mieszaj OK?

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt zakupu tego "Czegoś" nie jest zbyt korzystny.

Proponuję środki sprawdzone np Colourlock.

 

Minetoo, dziękuję za odpowiedź bez zbędnych pretensji.

Wiem że Colourlock jest naprawdę świetny. Wiem też że conditioner Zymola jest niezastąpiany ale już na cleaner tego producenta sporo osób narzeka. Środek z Ikei jest natomiast chwalony przez specjalistów od konserwacji skór, a nawet przez ludzi na tym właśnie forum - co każdy może przecież sprawdzić. Z tego powodu chciałem spytać po prostu spytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo dobrych preparatów któe doskonale czyszczą, jednak ilość skó jakie bezpiecznie wyczyścił Colourlock nie wpływając na ich kondycję sprawia że stawiam go jako numer jeden.
Alternatywnie polecam Lexol.

Zymol jest słabiutki, dobry do odświeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie nie mamy słomy muszę Cię zmartwić

Daruj sobie już i jeszcze jedno słowo personalne i zostaniesz stąd wyproszony

Zwracam uwagę,że dalej nie dostałeś odpowiedzi,o której Ci napisałem w pierwszym poście.

 

 

Ok, już nic do Ciebie nie mówię i nie piszę, bo mi Cię szkoda po prostu. Byłem parę razy w Krakowie i muszę przyznać, że to dość miłe i przyjemne miasto. Nie wiedziałem jednak, że są tam tak biedne rejony, że nie ma nawet słomy. Już wiem skąd u Ciebie te nerwy. Nie przejmuj się jednak, nie gniewam się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo dobrych preparatów któe doskonale czyszczą, jednak ilość skó jakie bezpiecznie wyczyścił Colourlock nie wpływając na ich kondycję sprawia że stawiam go jako numer jeden.

Alternatywnie polecam Lexol.

Zymol jest słabiutki, dobry do odświeżenia.

 

Ja doskonale wiem, że Zymol jest do odświeżania, ale niektórzy są w niego tak zapatrzeni, że gdyby mogli to by mu chyba... Już sam sobie dokończ;) 

Zaciekawiłeś mnie tym Lexolem. Jest sporo tańszy od Colourlocka więc może się skuszę i zobaczę jak sobie poradzi.  :)

Dzięki za podpowiedź.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...