Skocz do zawartości

Zapachy, odświeżacze.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie chyba nie opłaca się ich kupować bo słyszałem ze zapachy poorboys to koncentraty i na dodatek za ta samą cene ma sie 1L. Ale przyznac musze, że chemical guys robią dobre zapachy, mam tester green apple i pachnie bardzo ładnie, co najważniejsze po rozpyleniu nie czuć żadnego chemicznego zapachu jak to bywa w przypadku jakis areozoli.

Te też są gotowe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Monia, Boże broń. Jak kupiłem Alfę to koleś miał przy każdej rączce w kabinie i przy lusterku waniliowe choinki...do dziś nie mogę tego zapachu wytepić :evil:

Ja mam też kilka zapachów. Najmocniejszy jest chyba Nielsena Odourkill, nie mogę go zużyć. Skubaniec jest wydajny i litr starczy mi pewnie na...wieki 8-}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Odourkila i gumę balonową z CarValet ale ani jedno ani drugie nie przypadło mi na tyle do gustu, aby zapach często pojawiał się w moim aucie.

A choinka nigdy u mnie nie wisi przy lusterku (dla mnie okropnie to wygląda). Jest niewidoczna, otworzyłam tylko to plastikowe opakowanie ale nie wyciągnęłam jej jeszcze z niego, więc nie daje zapachem po całym aucie. Jak ja wchodzę do auta to prawie nie czuję. Tak w sam raz. I ta wanilia jakoś mi się podoba :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od monster shajna czekolada z vanillą jest grejt!

Długo się u Ciebie utrzymuje ? Gdzie psikasz ?

Ja psikam na dywaniki gumowe przód + tył, trochę na wykładzinę z przodu i z tyłu oraz pod przednie siedzenia i trzyma się kilka dni - tzn, ja go wyczuwam ale nie tak intensywnie jak zaraz po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok pedału gazu i po drugiej stornie- od pasażera po razie i czasem w kanały wentylacyjne- dwa trzy dni w miarę, tyle tylko że odmykam okna bo palę- jakby porównywać do bubble guma od car valeta to lepiej i dłużej pachnie :u aaa i jak wydaje się że już nie ma a przyświeci i w aucie gorąco to wraca troszkę zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z CarValetem było tak, że jak się psiknęło, to zapach w pierwszy dzień dawał ostro, a później po dwóch/trzech dniach nagle znikał. Przyzwyczajenie owszem :u ale zauważyłam, że takie zapachy do rozpylenia szybciej tracą swoje właściwości pachnące i trzeba częściej aplikować żeby zapach był wyczuwalny. Do choinki też się przyzwyczajam. Ale jak mam choinkę to conajmniej przez miesiąc jak wchodzę do auta, to od razu czuję że jest zapach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po wielu probach doszedlem do wniosku ze:

Zapachy do aut sa bezuzyteczne, wole odor eliminator.( nie mowie jakiej marki bo mnie o reklame oskarzycie :D )

Zapachy,jakiegkolwieg psikniecie to zawsze sie znajdzie ktos komu nie odpowiada.Nie ma problemu jesli auta uzywamy tylko my. Kto uzywa zapachu to tak sie przyzwyczaji ze po pewnym czsie go juz nie czuje i zaczyna przesadzac z iloscia.Najczescie to wsiadzie z nami znaiomy i po prostu nie ma odwagi naszej furmanki krytykowac.Ale zaczyna okrezna drogo do zapachu dochodzic i po ok 10-15 km sie pokucicie o jakas glupote,a wiadomy prawdziwy powod to to ze w aucie wysiedziec nie moze. Wsiadzie zona jej tez pszeszkadza i to otwarcie powie...i znow klotnia. Poznaliscie interesujaca kobiete/ mezczyzne chcecie sie waszym odpielegnowanym autem pochwalic zeby wrazenie zrobic...i tu znow problem po chwili oni takze zapachu zniesc nie moga i koniec znajomosci.

Osobiscie radze wam odor eliminator.Neutralny zapach usuwa(a nie przykrywa) odory,pomaga w usunieciu grzybow i smrodu wilgoci,nie pozostawia zadnego zapachu. Daje sensacje swierzego i czystego auta.

Warto sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No tak, cos w tym zapachu jest... 8-}

Ale zeby nawet dnia nie wytrzymal? =((

Eeeeno nie przesadzaj :P

Ja wczoraj psiknąłem na fotele i sofę i dzisiaj rano czułem.

Może po prostu za dużo psikasz albo za szybko "wpychasz" nos w ten zapach i potem już nie czujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...