Skocz do zawartości

Szyby bez smug


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo wydajna dwa małe pierdnięcia na jedną szybę boczną i po cztery na czołową i tylną

Wiadomo jak bardzo brudna to trzeba poporawić

Produkt nie ma drażniącego zapachu i przyjjemnie się go wypracowywuje na szybie

Czuć pod papierem lekki poślizg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 tygodnie później...

Bardzo wydajna dwa małe pierdnięcia na jedną szybę boczną i po cztery na czołową i tylną

Wiadomo jak bardzo brudna to trzeba poporawić

Produkt nie ma drażniącego zapachu i przyjjemnie się go wypracowywuje na szybie

Czuć pod papierem lekki poślizg

 

Przeliczyłem na oko ponad 300 szyb i jeszcze jest @-)

Produkt na prawdę godny polecenia, a wierzcie mi jeśli chodzi o szyby to jestem bardzo wybredny

 

 

Dokładnie, nic dodać nic ująć, świetny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma znana, kiedyś miałem z nią styczność (nie pamiętam tylko w jakich okolicznościach). Sam produkt również ciekawy, wydajnościowo myślę, że będzie dobrze, puszka jest ciężka i na auto schodzi mało (kilka psiknięć). Sama praca przyjemna, tak jak mówi Piotrek - pryskam na fibrę gdyż jednorazowy oprysk na szybę mocno mnie zniechęcił. Szybko paruje, czuć alkohol, pracowałem raz tylko z fibrą (polerowanie) i trochę przypyliła, teraz poleruje papierem. Do aplikacji lepiej dać więcej, i tak wyparuje/wypracuje się a łatwiej domywa powierzchnię. Ewentualne smugi łatwo i szybko schodzą. Ogólnie rzecz biorąc jestem b. zadowolony po przesiadce z gównianego płynu którego musiałem wylać na szybę sporo a i tak nie mył jak chciałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że miałem do czynienia z różnymi piankami do monitorów, antystatycznych, antyfogach- wszystkie one mogły być używane do szyb. Dlatego też nie stosuję ich na microfibrę tylko psikam na elementy- aby dać im działać. Na kokpit jak spadnie to nie widać szkód to pierwszy plus, trzeba po prostu w środku szyby myć przed dressingiem. Stosowałem z papierem, już na pierwszym aucie wypracowałem sobie taktykę działania z rzeczową pianką. Nie jest źle, nawet powiem, że jest dobrze. Inne produkty tego producenta nie przypadły mi do gustu( pianka do opon- typowy silikon bez dobrego wykończenia). Piankę na razie dobrze wspominam, spróbuję wytestować na szybach antystatyczność, czyli jak szybko w stosunku do mycia innymi środkami osiada kurz. 

 

do usłyszenia,

Pozdro 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...