Skocz do zawartości

Gyeon Q2M Clay


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja,tym razem,dzięki uprzejmości Detailershop.pl mam okazję powiedzieć 2 słowa o nowej glince.

ndj8.jpg

Glinkę dostajemy w ładnym metalowym opakowaniu.

Sama glinka jest jak widać koloru zielonego   :mrgreen:

Po oderwaniu 

6v51.jpg

Miałem wrażenie,że jakby nie ciągnęła się tak przy odrywaniu jak większość glinek,ale nie wiem sam   :o

 

Porównałem z 2ma innymi glinkami Białą Meg's-a i żółtą Swissvaxa.

g0rf.jpg

 Element wcześniej zlany prixem i sanesolem.

Szorowałem paski mniej-więcej jak obejmuje zdjęcie

Od dołu Gyeon,Meg's i Swiss

Gyeon po ok 4ruchach już czułem gładkość po 10 wyglądała tak

87b4.jpg

 

Meg's potrzebował ok 7ruchów do gładkości,po 10 wyglądał tak 

ltkn.jpg

 

Swiss,po 5ruchach było ok,po 10 wyglądała tak 

cr7.JPG

 

Gyeon po całym panelu kontrolnie 

7jt8.jpg

 

Potem robiłem kawałki auta różnymi glinkami,ale padły mi baterie w aparacie...

Ogólnie jeżeli chodzi o hologramy Gyeon jako jedyny nie zostawił nic po sobie,Swiss,jakieś pojedyńcze holo,a Meg's całą masę   :mrgreen:

Bardzo fajna glinka,moim zdaniem kierowana szczególnie do osób,które nie zawsze używają maszyny po glinkowaniu i najmniejszy hologram potrafi zepsuć efekt,ponad to jak widać ,zbiera dość dobrze i szybko  :] 

Z czystym sumieniem mogę polecić   ;)

Jak będę robił kolejne auto,to test przeprowadzę solidniej,już wiem na co patrzeć   ;)

Pozdrawiam
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Testuje Tire i Clay.

Robiłem dziś a4 b5,chyba 97r. ,glinki w życiu nie widziała,ta zdjęła cały syf sprawnie no i holo nie widziałem,ale tam zero delikatności stosowałem,bo była matowa i i tak szła pod maszynę,także plus.porobiłem jakieś foto,ale nie wiem czy coś będzie widać.

Wrzucę,ale jutro bo teraz to prysznic i spać,bo rano do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...