Jump to content

Maszyna Dual Action - zakup -- co wybrać?

Recommended Posts

do mnie przyjechał jak narazie  rotacja shinex 150 i zdecydowałem sie na DA das6 pro czekam na dostawe.

miało byc vrg ale przestraszyłem sie wagi i zamówiłem das'a a dołożyłem pieniazka do ekstraktora:)

• 2 months later...

Panowie, takie szybkie pytanko bo stoje przed dylematem...

Lare EPL-42 czy Krauss DB 5800 S

Maszyna nie bedzie uzywana do ciecia... Tylko do finishu na trudniejszych lakierach, szybkich odswiezen typu one step czy cleanerow. Wszelkie "powazniejsze akcje" sa i beda u mnie domena rotacji. To jak? Ktos moze konkretnie polecic ktoras z tych dwoch czy kierowac sie cena?

No wlasnie, Das6Pro jest niedostepny juz w sprzedazy w PL (przynajmniej takie info dostalem) i podobno Krauss to jego blizniak. Ale to wszystko "podobno", takie info dostalem z dwoch zrodel...

Minimalnie lepsza cene mam na Kraussa, ale to roznica pomijalna...

• 1 month later...

Ja Kraussa kupiłem w kwietniu, działa bez zarzutu. Mimo maksymalnej mocy, i mocnego dociskania do elementu, urządzenie nie nagrzewa się i jak dotąd wszystko z nim w porządku. Zauważyłem, że czasem ,potencjometr lubi minimalnie przeskoczyć, podczas używania i czuć na maszynie delikatne przyspieszenie lub zwolnienie obrotów.

Czy Pad flexipads czarny hex logic będzie się nadawał do nałożenia cleanera? a jeżeli nie lub jest coś bardziej sprawdzonego to czy możecie mi polecić/doradzić. I jeszcze jedno pytanko o pomarańczowy pad średniej twardości czy będzie się nadawał do usunięcia drobnych rysek przy pomocy Swirlx. Auto ma 1,5 roku i niewielki przebieg 10 000 km, lakier na nim jest ładny ale gdzie niegdzie są już drobne ryski. Co do maszyny którą bym to chciał zrobić to Krauss.