Jump to content

Pytania newbie'sów ;)

LoOkas
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ja tak kiedyś zrobiłem jak miałem jeszcze odkurzacz dwukomorowy. W jednej komorze była woda ze środkiem ekstrakcyjnym, a w drugim woda z płynem do płukania. Świetny zapach :D A oprócz tego płyn do płukania spowalnia ponowne przywieranie brudu PONOĆ :D

Słuchajcie, czy piorąc fotele ekstrakcyjnie mogę przy płukaniu czystą wodą dodać troszkę płynu do płukania stosowanego przy praniu odzieży? :rolleyes:

Moim zdaniem możesz. Płynu do płukania odzieży nigdy nie stosowałem, natomiast zdarzało się jako ostatni punkt zrobić płukanie jakimś "lepiej pachnącym" praparatem do prania z naszej branży :)

• 3 weeks later...

ja dla zasady nie odpinam bo jak odbpiołem w audi to sie rozkodował mi kluczyk od centralnego :/
W jakiejs e65 po odopieciu aku samochód zwariował.

Na ogól nie wypinam kostek pod fotelem odrazu jak wjade do dziupli wiec moze dlatego jeszcze nigdy mi nic nie wybuchło ;)

• Administrator

Arek, ja raz odpiąłem aku (Micra) i trzeba było kod do radia wpisywać. Teraz ile razy piorę to od momentu odpięcia do założenia wypranych foteli kluczyk leży z dala od stacyjki. A wtyczki z podłogi zakrywam folią ;) Otwieram wcześniej szyby żeby lepiej myć plastiki i żadnych problemów. Raz nawet znajomy w Mercedesie włożył i przekręcił kluczyk ale żaden błąd nie wyskoczył :)