Skocz do zawartości

Pytania newbie'sów ;)


LoOkas

Rekomendowane odpowiedzi


Jak nie musi być twardy to FK1000 będzie na zimę git, w zasadzie to wosk ale syntetyczny...poczytaj bo było troche pisane na forum o nim. Albo nieśmiertelny Colli 476 - mi 3 miesiące w zimie wytrzymywał na przygotowanej powierzchni.

 

A jak w płynie to CAR-LACK 68, Wolfa albo JetSeal i będzie pan zadowolony :-bd Z CL68 Szynka miał chyba coś wspólnego może się wypowie bo ja tak tylko z czytania o nim i z tego co kojarzę to CL ma chyba ceaner dedykowany na którym lepiej siedzi 8-|

 

JetSeal miałem sampler i fajnie siedzi na aucie, nie wymaga w zasadzie wymagań co do przygotowania ale...cena spora. Wolf tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co polecicie jako największego oszusta wśród QD ew. Spray Wax.
Po przeprowadzce i zmianie pracy nie mam kompletnie na nic czasu. Potrzebuję czegoś co maksymalnie przykryje swirle. Takie AIO w sprayu/z atomizerem. Musi być mist and wipe. Nieźle radzi sobie VP CB, który właśnie mi się skończył. Znacie coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie jako największego oszusta wśród QD ew. Spray Wax.

Po przeprowadzce i zmianie pracy nie mam kompletnie na nic czasu. Potrzebuję czegoś co maksymalnie przykryje swirle. Takie AIO w sprayu/z atomizerem. Musi być mist and wipe. Nieźle radzi sobie VP CB, który właśnie mi się skończył. Znacie coś lepszego?

 

Prima Hydro.

Tylko u nas nie ma.

 

http://www.northamericanmotoring.com/forums/detailing-101/88005-prima-swirl-filling-examples-here-hydro-amigo.html

 

338001981_622676fdd9_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie może troszkę głupie pytanie ale czy Iron X może się przeterminować? mój posiada datę ważności do bodajże marca 2014 roku.

Drugie pytanie- czy wszelką chemię, środki, woski itp. lepiej schować na zimę do ciepłego pomieszczenia czy mogą stać w nieogrzewanym garażu gdzie jest grubo poniżej zera? Jaki wpływ na żywotność tych środków (działanie) ma temperatura ?

z góry dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy, czym zmyć Sonaxa Xtreme brilianta ditejlera? Popsikałam ostatnio ale bym przesmarowała na nowo bo weekend ładny. Najlepiej żeby środek był łatwodostępny, może być marketowy. Dałaby radę jakaś najtańsza piana aktywna czy strach używać?

 

Tenzi Truck i pochodne  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...