Skocz do zawartości

Pytania newbie'sów ;)


LoOkas

Rekomendowane odpowiedzi


1. Czy można używać tego samego pada do finishu potem cleanera i potem glaze'a?

jak dasz radę dobrze wyczyścić, to czemu nie

2. cały proces korekty wygląda następująco:

piana, irox, felgi, szampon, glinka, 1 kombinacja(pad/pasta), ipa, (jakaś ilośc powtórzeń), mycie, cleaner, glaze, wosk

dobrze kombinuje?

jest dobrze, a po cleanerze możesz przetrzeć IPĄ a dalej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a szkoda mi nowy topic zakladac:)

Przewód w mojej Makicie 9227CB ma już troche dość po 5 latach i tysiacach godzin przepracowanych.

Po prostu jest twardy, zaczyna pekac...

W zwiazku z tym trzeba go wymienic, ale zaznaczam ze z elektryki jestem totalne zero.

Bardzo fajny przewod jest w Festoolu 150, dlugi i super elastyczny i na razie po 3 latach jest w stanie igla. Zakupilbym sobie taki do Makity.

Ktos podpowie pod jakim haslem szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce oddać auto firmy do która oferuje pranie tapicerek u klienta pod domem ich oferta brzmi:

"Tym co daje nam przewagę nad konkurencją jest używanie przez nas systemu czyszczącego Kirby, wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki, i wykładziny podłogowej. Kolejna funkcją systemu Kirby jest polerowanie i czyszczenie tapicerki skórzanej.

Dopiero dobrze oczyszczone i wytrzepane wnętrze nadaje się do prania. Pranie jest wykonane przy użyciu suchej piany zawierającej tylko 10% wody a 90% powietrza, przez co tapicerka schnie do 2 godz i nie jest przemoczona co chwalą sobie nasi wszyscy klienci."

Czy warto? czy może dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobre...system Kirby, to tak jak powiedziec system karcher czy lavor. Kirby to firma co produkuje sprzet elektryczny miedzyinnymi odkurzacze, ale takze mlynki do kawy i sokowirowki...w IT sprzedaja to tylko " door to door...Podobno maja jakis ekskluzywny system mycia, ale jak to dziala to nie wiem. Osobiscie to bym oddal do kogos innego. Najczescie te cuda to nie dzialaja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w tesco, w przecenie za 17zł był cleaner od sonaxa, wyglądał ciekawie więc wziąłem :) Ale po rozpakowaniu w domu, gąbka do aplikowania wydaje mi się strasznie ostra i chropowata, trochę strach do lakieru ją zbliżać, ma ktoś może jakieś doświadczenia? Chodzi o ten zestaw:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...