Skocz do zawartości

zakup polerki


Rekomendowane odpowiedzi

Czółko

Po zrobieniu kilku aut tanim szitem z castoramy czas kupic cos lepszego bo efekt naciskam i polerka staje jest straszny.

Nie ukrywam, że szukam czegoś po kosztach. Co możecie polecic? Zależy mi na tym, żeby po docisku polerka zachowywała cały czas te same obroty. Z resztą Wy jesteście fachowcami to wiecie co jest podstawą dobrej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boniu detailing to nie jest tania zabawa :!:

Piszesz,że zrobiłeś kilka aut i sam powinieneś wiedzieć czy można na tym zarabiać czy nie.

Jak będziesz chcial zarabiać to musisz inwestować nie ma rady.To co zarobisz przez pierwsze 2 lata wydasz na sprzęt i kosmetyki.

Jak chcesz się tylko bawić to napisz w dziale sprzedam-kupie ogłoszenie może ktoś ma po kosztach.

Weż pod uwage,że możesz kupić 3 maszyny,które będą kiepskie :!: a za te 3 masz makitę. :!:

A ch jak juz coś to chłopaki mają Lare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior74 ja Cię jak najbardziej rozumiem, tylko, że ja nie chce na tym zarabiać. Moja praca zwęża sie do auto w domu (jest ich kilka), plus auta znajomych, ciotki, wujka... Wiec typowo komercyjne działanie, nie nastawione na zysk, a na przyjemność z pracy. :)

Wychodzi na to, że to co dał Shoers bedzie w sam razio. Teraz bede sobie poprawiał swoją Astre i zrobie ojcu Scenica. Na wiosne będzie do zrobienia bawareczka i pewnie na tym sie chwilowo zakonczy praca, dopóty ojciec nie sprzeda poleasigowych firmówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec typowo komercyjne działanie, nie nastawione na zysk, a na przyjemność z pracy.

Oj boniu, komercyjne to właśnie nastawione na zysk...

Ale wracająć do tematu, co z tego że dla znajomych i rodziny? Jeśli chcesz robić korektę nawet raz na jakisz czas, to np. Lare posłuży Ci długo (serwis i części też są).

A jakaś marketówka to tylko lipa, poleży w kącie i padnie.

Zgodnie z zasadą że nie stać nas na rzeczy tanie.

Może to nie jest dobre i tanie myślenie, ale nawet robiąc coś amatorsko lubię/wolę mieć coś pewnego i profesjonalnego w sensownej cenie.

Weźmy np młotko-wietarkę Boscha niebieskiego, a wiec dla pro, mogłem kupić tańszego Skilla i też by pewnie dał radę. Kułem dziurę w ścianie śr. ok 35 cm, na wylot. Skill dziadowski, Makita za droga, a Bosch w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniu, no to jak Tyś fachowiec, to co nasz szaraczków pytasz ;)

Tak na poważnie to ta sama zasada (co tanie to do d..py) dotyczy: detailingu, budownictwa, samochodów jako takich, cukierków, kawy, ekspresów.... uff nie chce mi się wszystkiego wypisywać. :mrgreen:

Od dłuższego czasu jest kilku zawodników w kwestii "polerek" i naprawdę nie ma specjalnie w czym wybierać jeśli chodzi o dobrą budżetówkę, wiem bo przerabiałem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :u , dlatego lepiej zainwestować w coś sensownego, czy to w Lare, Krausa, może Silverline, jeśli masz kesz to i Flex jest ok do amatorskich zasosowań :mrgreen:

Flex kosztuje 1880 zl wiec jakis jest sens wydawać tyle zeby zrobic 4 auta?

A z drugiej strony wydawanie 600 zl na Lare tez wydaje mi sie bez sensu - lepiej dołożyc pare zł do Rupesa albo kupic tania silverline .. ostatnio widziałem makite za 600 zł używaną z gwarancją więc to chyba dobra opcja aczkolwiek ja np. preferuje plastikową lub gumowaną wyprofilowaną obudowę korpusu bo nie lubie pracować trzymając za boczny uchywt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniu, no to jak Tyś fachowiec, to co nasz szaraczków pytasz ;)

Tak na poważnie to ta sama zasada (co tanie to do d..py) dotyczy: detailingu, budownictwa, samochodów jako takich, cukierków, kawy, ekspresów.... uff nie chce mi się wszystkiego wypisywać. :mrgreen:

Od dłuższego czasu jest kilku zawodników w kwestii "polerek" i naprawdę nie ma specjalnie w czym wybierać jeśli chodzi o dobrą budżetówkę, wiem bo przerabiałem to.

Jakich tam szaraczków, moje zapotrzebowanie na urządzenie to trzasnąc kilka aut w roku. Tamte urządzenia dzien w dzień zapierdzialają bez pieszczenia sie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soll napisał(a):

Wiem, wiem , dlatego lepiej zainwestować w coś sensownego, czy to w Lare, Krausa, może Silverline, jeśli masz kesz to i Flex jest ok do amatorskich zasosowań

Flex kosztuje 1880 zl wiec jakis jest sens wydawać tyle zeby zrobic 4 auta?

A z drugiej strony wydawanie 600 zl na Lare tez wydaje mi sie bez sensu - lepiej dołożyc pare zł do Rupesa albo kupic tania silverline .. ostatnio widziałem makite za 600 zł używaną z gwarancją więc to chyba dobra opcja aczkolwiek ja np. preferuje plastikową lub gumowaną wyprofilowaną obudowę korpusu bo nie lubie pracować trzymając za boczny uchywt.

Michał, masz rację, dlatego napisałem że jak ma kesz to fajnie kupić Flexa lub Festoola, jeśli ktoś ma ciułać każdy grosik, a popracuje w ciagu roku taką maszyną 30 godzin to jest to bez sensu.

Jeśli miałbym się decydować w sensownej cenie to albo Lare, albo Makita (może używka, po przeglądzie w dobrym stanie), tak żeby ~650 wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...