Jump to content

zakup polerki

Recommended Posts

No więc czytając cały temat doszedłem do wniosku iż kieruję się w strone jednak lare 11 lub das6 :f teraz pytanie która waszym zdaniem jest poprostu lepsza?

wrcając do makity którą widziałem w casto to jest sa7000c waga 3.3 moc 1600w rpm od 1500-4000 cena 744zł i raczej odpada :-q

jesli masz tylko swoje auto i moze wpadnie raz na rok cos innego to i DAS wystarczy

mam zamiar uczyć się na swoim ojca golfie co ma renowację granatową i pojechaną na maksa :D i potem do przodu jak bozia da więc nie mam zamiaru kupować pięć maszyn, decyzja zapadła rotacja lare a DA sobie odpuszcze bo jak mam wydać 500 poto żeby cleaner nakładać to wolę lecieć recznie albo zwykłą wkrętarką z miękkim padem jak do tej pory :lol:

Jest jeszcze coś takiego jak Celma.sohers tylko nie bierz tego na poważnie :!:

Przypomniało mi się jak mój kuzyn miał a moze ma 8 lat temu jechał fareclą golfy II sprowadzane z niemiec.

Rany boskie 3000 obr a moze więcej ta farecla z wodą ja jako uczeń cały w tej paście,on jak ze szlifierka prawie iskry szły :lol:

A na koniec mowi:Marcin teraz to wszystko musimy z tych zakamarków umyć.NIGDY WIĘCEJ

Rany boskie 3000 obr a moze więcej ta farecla z wodą ja jako uczeń cały w tej paście,on jak ze szlifierka prawie iskry szły

A na koniec mowi:Marcin teraz to wszystko musimy z tych zakamarków umyć.NIGDY WIĘCEJ

tego się spodziewam bo żadna pasta ręcznie tego nie rusza ani nawt się kapka niebieskiego nie pokazuje :D

A wymieniałeś smar? to podstawa w tego typu elektronarzędziach...

Swoja drogą jestem przed zakupem albo festoola albo flexa...

Na festoolu rap150 już pracowałem przemawia do mnie 3 letnia gwarancja chociaż od kulku osób slyszałem o problemach.... flexa nie miałem w rękach i chciałbym nim zrobić chociaż jedne panel przed zakupem..

myślałem także o Rupes'ie ale też nie miałem w ręce ani nie pracowałem.