Skocz do zawartości

zakup polerki


Rekomendowane odpowiedzi

Gzie można kupić ? bo nie mogę znależć :geek:

MrCleaner miał ale widzę, że żadnych kestreli już nie mają, w all4auto brak towaru ale na sklepie jeszcze jest. Tylko w temachem znalazłem http://temachem.sklep.pl/opis/2317536/kestrel-das-6-dual-action-polisher.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki Marcin :u Bardzo dobre mają te żółte MF mam dwa lata i dalej służą ale tylko do wrzodów.

klockiem jakim jest Makita

ooooo Tak.I dla mnie głośna jak cholera.A może głowa i uszy mam do wymiany :o

Panowie mozecie podać wagi Lare Flexa Festool bo ja juz jestem chory i musze zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście mi się lepiej pracuje na Lare niż na Flexi

pomijam że to oddzielne półki cenowe, ale ta opinia bardzo mnie zaskakuje :-ss

Jeśli możesz to powiedz dlaczego? bo miałem w ręku chyba wszystkie możliwe maszyny i flex oraz festool miażdży całą resztę...ale wiadomo cena robi swoje. Ja wziąłem Flex'a, zapewne Lare w moim przypadku zupełnie by wystarczyła ale decyzji nie żałuję ;) Flex dużo cichszy, dobrze pomyślana główka pozwala na dobry chwyt, nie ma problemu z grzaniem, masa identyczna z Lare o różnicy z klockiem jakim jest Makita nie wspominam, aczkolwiek to też kwestia kto jaką łapką dysponuje, moja jest za mała :D

To juz ci mowie , Nasza LAre chodzi cichutko jak pszczolka i nawet na ostatnim Spocie koledzy sprawdzali i sami twierdza ze Nasza cichutka, mialem wczesniej mozliwosc porownac maszyne Macka i faktycznie jego jakas dziwna , nie wiem czym to spowodowane moze jakis rarytas nam sie trafil :lol: z grzaniem tez nie ma problemu wrecz odwrotnie do tego co piszesz nasz Flex grzeje sie bardziej niz Lare dlatego tez na nasz egzemplarz nie powiem nic zlego, takie same kupili chlopaki z SNB Czestochowa szt 2 i smigaja jak ta lala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze to co lżejsze jest lepsze, Wczoraj kupiłem używaną myjkę Karchera serii starej 330 z pompą alu i silnikiem indukcyjnym waży 12 kilo, ta która padła jest z pompą plastikową, silnik szczotkowy waży 4,5 kg. Podobnież ta którą kupiłem wczoraj jest bardzo trwała - spokojnie 2-3 lata.

Ja Flexa i Festoola nie neguję, sam myślałem nad kupnem, ale wybraliśmy Makitę ze względu na to że to ostry tyracz, pracuje głośno, ale tak być musi, jest cieżka, ale bez przesady, nie muszę na siłownię chodzić. Być może następna będzie na F, kto wie.

Lare nie jest zła, ale akurat nasza trochę dziwnie pachnie jak się ostro przytnie i jest dla mnie trochę zabawkowa.

Jak wezmę makitę to czuję moc i mogę ściany burzyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę złego zdania o Makicie powiedzieć.Trochę sobie jaja robie :mrgreen:

Ale moja głowa kombinuje a moze by coś innego. :lol:

W końcu to maszyna chyba z przed 8 cz 10 lat ja mam ją od 2006r to wygląd ma jakby była strugana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale HD używka to jakieś sensownie 1200-1500, ja za moją 330 zapłaciłem 220 zł (bez osprzętu-mam)

Ta jest łatwa w transporcie (wyjazdowa) i tymczasowa, docelowo to raczej Kranzle, ew. HD

Przeczytałem ileś porównań Flexa/Festoola z Makitą, jednym pasuje ta innym tamta, ale w przeważającej mierze Makita jest nie do zajechania, jest cięższa, przez co nie trzeba często aż tak mocno dociskać, opinie o efektywności też raczej wskazywały na Makitę, natomiast kultura osobista stoi po stronie panów F. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makita to polerka starei koncepcji czyli pracuje ze wszystkimi pastami i nic jej nie zajedzie. Inne niestety nie, jak mialem spodkanie z Festoolem to wlasnie sie pytalem dlaczego tak bardzo chcieli paste co tnie na max 1200rpm. To mi powiedzieli ze nowoczesne polerki nie wytrzymuja zbyt dobrze stresowj pracy typu 10 godzin na 1800-2000rpm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest łatwa w transporcie (wyjazdowa)

A nie pomyślałem.Ja tylko stacjonarny jestem.Kur.a jak telefon te ze słuchawką i spiralą =))

Makita to polerka starei koncepcji czyli pracuje ze wszystkimi pastami i nic jej nie zajedzie.

w przeważającej mierze Makita jest nie do zajechania

Czyli się chyba uspokoje i zacznę dbać o swoją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałem.Ja tylko stacjonarny jestem.Kur.a jak telefon te ze słuchawką i spiralą

=)) =)) piłem aurat i się poplułem :D

Ostatnio mieliśmy taką robótkę, mycie aut firmowych na parkingu pod firmą, co prawda jeszcze jeżdziłem ze starą cieknącą (w miarę intensywnie użytkowana koło pół roku), ale teraz już będzie sucha i cicha :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja LH18 Obrotu 750 - 1850. Ok 2 kg wagi.

Jak dle mnie to OUT 1850 rpm to za malo, osobiscie lubie sobie menzerna ponad 2000 rpm pojezdzic. Filosofia rupesa to: pracuje pad i pasta, zeby "fachowiec" nie pomylil to my mu troche mocy odierzemy, rezultat...zwalnia przy docisku, alias, po co mi cos cos zwalnia??

Koszt to troche wjecej niz Makita i troche mniej niz Flex....Wole wydac troche mniej lub troche wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Makita !

Też dla mnie jest nr 1.

Chociaż flexem u Seba mi się dobrze robiło.

Na flexa mnie nachodzi ale na tego 3403.

Wracając do Makity vs Kestrel Sim180 - przy docisku, Sim zwalnia i trochę to wkurzające, Makita ani drgnie :u

Waga ? Nie jest ciężka, trzeba się z nią zaprzyjażnić i potem się śmiga :ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...