Skocz do zawartości

zakup polerki


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, planuje zakup polerki na przyszły tydzień i chciałbym się was zapytać jaką wybrać? jestem początkującym ale obstawiam Lare epl 11 :mrgreen: prosze też o podpowiedzi jakie pady dokupić do proponowanej przez was polerki :D

serdecznie dziękuję za pomoc :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak w temacie, planuje zakup polerki na przyszły tydzień i chciałbym się was zapytać jaką wybrać? jestem początkującym ale obstawiam Lare epl 11 :mrgreen: prosze też o podpowiedzi jakie pady dokupić do proponowanej przez was polerki :D

serdecznie dziękuję za pomoc :u

Lare mamy już dość długo i działa BD :u , na początku były pady Flexipads teraz Urban zarówno na jednych jak i drugich maszyna działa dobrze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często będziesz ją użytkował? Jeśi czasem przy aucie swoim lub np brata to okej, na dłuższą metę lepiej zainwestować w coś bardziej profesjnalnego/długowiecznego np Makitę 9227. Ja zaczynałem od Lare, ale po złapaniu w łapy Makity to lare prawie jak zabawka. Jest dużo opini niezadowolonych z ABW, lepiej zainwestować np w Urbana, Lake Country, nie wspominam już nawet o Schollu i 3M, dobre pady ma też 4nano, Flexipads. Równolegle z padami pomyśl też o pastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od Lare, ale po złapaniu w łapy Makity to lare prawie jak zabawka.

Ale to już chyba własne preferencje, osobiście mi się lepiej pracuje na Lare niż na Flexi i tego też mamy ,Lare przerobiło już wiele samochodów w naszym studio i nie można powiedzieć na nią anie jednego złego słowa :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na pierwszy ogień moje :D ojca szfagra i koledzy zaraz się znajdą do polerki :evil: makite widziałem dziś w castoramie za prawie 800zl ale nie wiem czy akurat ten model:( i fakt że jest bolsza ale coś tam z obrotami jest wyżej niż ma lare.

Równolegle z padami pomyśl też o pastach.

tu proszę o podpowiedzi :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makite widziałem dziś w castoramie za prawie 800zl ale nie wiem czy akurat ten model:( i fakt że jest bolsza ale coś tam z obrotami jest wyżej niż ma lare.

Równolegle z padami pomyśl też o pastach.

tu proszę o podpowiedzi :idea:
To może szlifierka była ;)

Pady Urbana działają dość dobrze z pastami Menzerny i cena też jest dobra na tym możesz spokojnie się uczyć :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może szlifierka była

polerka napewno ale jak się nie myle to od 1400 do 4000 rpm było podane na plakietce :roll: jutro sprawdze :)
To sprawdzaj :u

Sam musisz sobie odp ile chcesz zainwestować ile już masz,lampy,pady,pasty itd gdzie ucinać koszty (oczywiście rozsądnie)a gdzie zainwestować więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNB SWEDEN

no właśnie jeszcze jedno pytanko odnośnie lampy czy te halogeny na żółtych stojakach wystarczą? jakie lampy stosujecie do inspekcji ?
Żółte halogeny są oki , natomiast My zamieniliśmy na HQI powód prosty mega dobre śwatło, brak ciepła i oszczędość pradu,przy Naszej ilości projektów ma to duże znaczenie, możesz również pomyśleć na dokupieniu maszyny DA , wtedy masz dwie rotacje i DA cena dwóch jakieś 1100 zl jedna lepsza rotacja te same pieniążki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie nie kupuj tylko w Castoramie lub innym supermarkecie,giełdzie.Podróbki mogą być :!:

Jedz do autoryzowanego punktu Ja mam 9227 jest OK ale Lare wygląda na zgrabniejszą i poręczniejszą.

Maszyna-Kestrel DAS6

Gzie można kupić ? bo nie mogę znależć :geek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście mi się lepiej pracuje na Lare niż na Flexi

pomijam że to oddzielne półki cenowe, ale ta opinia bardzo mnie zaskakuje :-ss

Jeśli możesz to powiedz dlaczego? bo miałem w ręku chyba wszystkie możliwe maszyny i flex oraz festool miażdży całą resztę...ale wiadomo cena robi swoje. Ja wziąłem Flex'a, zapewne Lare w moim przypadku zupełnie by wystarczyła ale decyzji nie żałuję ;) Flex dużo cichszy, dobrze pomyślana główka pozwala na dobry chwyt, nie ma problemu z grzaniem, masa identyczna z Lare o różnicy z klockiem jakim jest Makita nie wspominam, aczkolwiek to też kwestia kto jaką łapką dysponuje, moja jest za mała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...