Skocz do zawartości

DUB IT! Kielce 13-15 lipiec 2012


qbejs1

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Serdecznie chcę Was zaprosić na imprezę, którą współorganizuje. Jest to zlot aut zmodyfikowanych i youngtimerów. Aby zapewnić odpowiedni poziom, auta zostały wyselekcjonowane ze wszystkich zgłoszonych. Całość odbędzie się w halach Targów Kielce S.A.

Pojawi się tam też kilka firm detailingowych, także można przy okazji ogarnąć spota jakby byli chętni.

Garść informacji :

- termin : 14-15 lipca ( sobota od 10 do 17, niedziela od 9 do 16 )

- sporo atrakcji ( pokazy driftu, rajdówek, zawody car audio, pokazy driftu modelami RC itd. )

- 190 wyselekcjonowanych aut na dwóch halach ( na hali E setka najlepszych, na hali F pozostałe )

- pokazy firm które będą miały swoje stoiska

- o oprawę muzyczną dbać będzie dwóch DJ

- bilety : normalne 10zł, ulgowe 7zł, dzieci do lat 7 free

- całość odbywa się na terenie Targów Kielce S.A ul. Zakładowa 1, Kielce

Galeria z zaproszonymi autami, oraz najświeższe newsy na naszym fan page -> https://www.facebook.com/DUB.IT.CK

Jeżeli ktoś nie ma Facebook, to poniżej znajduje się kilka fotek pokazujących jakie auta będą oraz link do wizualizacji hali, gdzie będzie się wszystko odbywać.

Wizualizacja hali -> http://www.targikielce.pl/main/ck_panoramy/hala.php

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam dokładnej listy firm z branży bo to prowadzą Targi Kielce, ale wiem że napewno będą all4auto i shiningcar bo są patronem nagrody Best detailed car. Będę też ja z democarem ( Dodge Viper ) oraz jeszcze dwie inne firmy zajmujące się typowo usługą detailingu. Jeżeli ktoś z Was chciałby też się pojawić to dzwońcie do mojego kolegi, który zajmuje się sprzedażą powierzchni wystawowej na Dub It! - Radosław Nitek 797 339 435 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...