Jump to content

Naklejki forumowe.

marctwain
 Share

Recommended Posts

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

JJ pisałem ostatnio i dalej tak myślę

Mam małe ale co do 2'ki - poprawcie kerning (odstępy między znakami) między literami T - A bo razi w oczy strasznie ;)

2'ki będą od środka do naklejenia czy na zewnątrz ?

Poza tym spoko :u

można jeszcze poprawić odstęp między b . pl

• Administrator

szynka, czemu nie mówiłeś o odstępie między b.pl? #-o

Skupiłem się tylko na T-A..

Białe trudno pokazać na białym, drukarnia je zrobi na miejscu.

To teraz zrzutka proszę Państwa,

Dla przypomnienia, koszty:

Arkusz 128x78cm (1m2) kosztuje 25zł - My potrzebujemy co najmniej dwóch arkuszy (jeden z logo, drugi z adresem www).

Wysyłka 20zł po przedpłacie.

Proszę osoby chętne o wpisywanie się na listę, kwota minimalna, myślę, że 5zł będzie odpowiednia. Pieniążki zbieram ja (adres do przelewu podaje na PW) po czym dokonuje zakupu naklejek. Jeśli zostanie więcej ze składki, pokryję koszty wysyłki do każdego zamawiającego oraz do sklepów które wyrażą chęć na otrzymanie naklejek. Każdy wpłacający otrzyma pakiet (6 sztuk) kolorowych adresów oraz 2 naklejki z logo. Logo będzie niejako wyróżnieniem dla darczyńców, w sklepach pojawią się jedynie naklejki z adresem. Myślę, że to dobry pomysł ale z chęcią wysłucham Waszych uwag.

Zaczynamy listę:

1. JJ. - 20zł

JJ, a da radę tylko loga? interesowałyby mnie 2 sztuki... sam adres strony w tej formie (czcionka, kolor) mi się szczerze mówiąc nie podoba

Hmm w sumie też mi to chodziło po głowie, że same logo forum bym wziął... także podłączam się do pytania Maćka.

• Administrator

PW do darczyńców wysłane.

Foto nie ma, będzie dopiero jak naklejki przyjdą do mnie. Ale proszę sobie wyobrazić logo forum na przezroczystej folii o wymiarach 4,5x13,5cm naklejane od środka. Wzór logo jest na stronie 10. Tam również jest napisane ile co kosztuje. A na stronie 11 jest przypomnienie. Proszę czytać Panowie :)