Jump to content

Naklejki forumowe.

marctwain
 Share

Recommended Posts

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moderatorzy z urzędu są zapisani na 5 naklejek :lol:

Jest dobrze. Mamy 36 więc sytuacja się klaruje.

1. Jankos x2

2. fonnes 2x

3. jacek_gti 2x

4. brzozek 2x

5. Art'ek 2x

6. Lehto x2

7. proximo x 1

8.damianese x3

9. Xeper x 3

10. mx_nowicki x10

11.maly_marcin x3

12. bonzo x4

13. mar_1981 x1

• 3 weeks later...
  • Administrator

Dobra żuczki, sprawa wygląda tak.

Wspólnie z szanownym kolegą Tomaszem postanowiliśmy zorientować się i podziałać w temacie. Mam nadzieję, że kolega Marcin się nie pogniewa.

Tomek podesłał mi namiar na firmę która wykonuje naklejki.

Oto cennik który dostałem od pracownika firmy:

Druk na formacie 128x78cm (1m2) - koszt 25zł.

Druk na folii, w kolorze, naklejki od razu rozcięte (ale nie na sztuki, na arkuszu).

Moja propozycja to:

1.

Naklejki z logo forum które umieścił Marcin parę stron wcześniej, dla przypomnienia:

Dołączona grafika

Naklejka kolorowa na przezroczystym tle naklejana od wewnątrz o wymiarach 13,5x4,5cm.

Wg. moich obliczeń z arkusza wychodzą 153 naklejki (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę).

2.

Naklejki z adresem strony www w ładnej czcionce (sprawa mocno dyskusyjna dla każdego z osobna, jeśli macie swój typ chętnie go poznam). Tomaszek zażyczył sobie w stylu rotiform, więc wyszło coś podobnego:

Dołączona grafika

Naklejka biała lub czarna na przezroczystym tle naklejana na zewnątrz o wymiarach 13,5x4,5cm

Szare tło jedynie w celach poglądowych dla białego wariantu.

Można się pokusić o różne warianty kolorystyczne, czerwone, zielone, niebieskie, żółte, może być ciekawie :u

Dorzucam na szybko:

Dołączona grafika

Drodzy forumowicze, co Wy na to?

SPRAWA ORGANIZACYJNA I KOSZTA:

Propozycja gościa od Marcina:

Naklejki jednokolorowe

50szt.-6,5zł/szt.

100szt.-5,5zł/szt.

Propozycja gościa ode mnie:

Naklejki na folii samoprzylepnej, kolorowe:

153szt.-0,16zł/szt.

W związku z tym, iż różnica w cenie jest delikatna a Wy zadeklarowaliście się i tak wziąć więcej niż jedną sztukę, moja propozycja to zrzutka po przysłowiowym piątaku (kwota do ustalenia) i wydrukowanie kilku arkuszy (zarówno logo jak i adres www różnokolorowy/z inną czcionką jeśli komuś pasuje ten pomysł). Wtedy każdy wpłacający dostanie nawet po 5-10 naklejek a zebrane pieniążki posłużą na wydrukowanie naklejek które dostarczymy do sklepów. Co Wy na to?

ps.

Tak to wyglądało u Tomasza:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

• Administrator

Mam małe ale co do 2'ki - poprawcie kerning (odstępy między znakami) między literami T - A bo razi w oczy strasznie ;)

To było pisane w wordzie i Printscreen'em przeniesione do painta :D :lol:

Grafik ze mnie żaden a chodziło o przekazanie idei ;)

Ale będę pamiętał, dzięki :u

2'ki będą od środka do naklejenia czy na zewnątrz ?

Naklejka biała lub czarna na przezroczystym tle naklejana na zewnątrz o wymiarach 13,5x4,5cm

Jak rozumiem wszystko jak do tej pory się podoba?

Styl czcionki też pasuje czy macie swój typ?

Kolejna drobna kwestia, chodzi o wariant drugi naklejek. Czy robimy jeden większy arkusz ze wszystkimi kolorami by później ewentualne rozciąć w domku czy od razu wszystkie rozcinamy?

A ja był bym z naciskiem na wersją No. 1 jest piękna i b. elegancko bedzie się prezentować na szybie. jedyny fakt to że nie będę mógł ich przyciemnić bo tekst. jest na czarno tylko : CLUB by było widać.

Dlatego tutaj też warto zrobić 2 wersje, biała i czarną.

No.2 też fajny, sam adres strony poprawić T, oraz ili i będzie super, na pewno wziągłbym białe/szare i na lakier.

A koszulki to dzięki logo No.1 to też prosta sprawa.

Białe i/lub czarne koszulki do tego małe logo na lewej stronie koszulki, oraz jedno duże a plecach, w zależności od koloru koszulki kolor loga.

Też cóś tam wezmę żeby nie odstawać od innych 8-)

jedyny fakt to że nie będę mógł ich przyciemnić bo tekst. jest na czarno tylko : CLUB by było widać.

Dlatego tutaj też warto zrobić 2 wersje, biała i czarną.

Mam przyciemnione fabrycznie szyby więc też bym optował za wersją dla "ciemnych" :lol: - jeżeli oczywiście jest taka opcja.

• Administrator

A koszulki to dzięki logo No.1 to też prosta sprawa.

Białe i/lub czarne koszulki do tego małe logo na lewej stronie koszulki, oraz jedno duże a plecach, w zależności od koloru koszulki kolor loga.

Proszę nie robić OT!

To jest temat o naklejkach. A dywagować nad formą koszulki można bez końca. I co z tego? Zróbmy to, będziemy myśleć nad kolejnymi bajerami.

na pewno wziągłbym białe/szare i na lakier.

Szare tło jedynie w celach poglądowych dla białego wariantu.

Jeśli chodzi o tych z przyciemnionymi szybami. Chłopaki, jest Was na razie mniejszość. Naklejkę z logo od wewnątrz możecie przykleić na frontowej szybie przy tej rejestracyjnej wlepie. Kiedyś Mariusz coś takiego napisał. A na szybę na klapie bagażnika tą zewnętrzną z adresem strony.

Nie chcę pchać się w srylion wariantów dopasowanych dla każdego indywidualnie bo zrobi się jeden wielki misz masz. Nigdy nie było tak, że każdemu się dogodziło. Zadałem wcześniej pytanie odnośnie kolorowych adresów strony, dla przypomnienia:

Czy robimy jeden większy arkusz ze wszystkimi kolorami by później ewentualne rozciąć w domku czy od razu wszystkie rozcinamy?

Dostaje odpowiedź, czekam na ostateczne uwagi (może większości nagle się odmieni), robię obliczenia i działamy w temacie.

Sorka za OT o t-shertach.

Co do szarego - to wiem że tło jest tylko dla podglądu, ale mi chodziło o kolor tej naklejki - biały jest zbyt agresywny.

W Focus Klub Polska zrobili takowe, pierwszy wariant :

- czarne napisy dla jasnych lakierów,

- szare(czy raczej szaro srebrne) dla ciemniejszych/czarnych.

Bardzo przyzwoicie to wygląda, dlatego tak sobie pomyślałem że od razu pod tą z Focusa przykleiłbym klubową DC :) i basta.

Pozdrawiam