Jump to content

Naklejki forumowe.

marctwain
 Share

Recommended Posts

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

Z naklejkami jest taki problem że myślałem o logo DC takim jak na zdjęciu poniżej, tylko że zamiast białego tła by było przeźroczyste i przyklejane by były od strony wewnętrznej na jakiejś szybie. No chyba że jakiś kamikadze na lakier chciałby naklejke zewnętrzną ;)

I problem jest taki że ilość 50 sztuk to trochę mało w poligrafiach jak pytałem. Może ktoś ma jakiś dostęp do kogoś po znajomości co by zrobił mniejszą ilość.

Dołączona grafika

OK jutro jeszcze raz dryndnę.

Jeszcze sobie myślę bo mam drukarkę laserową kolorową - kiedyś czytałem że jest ona typowo do drukowania zdjęć. Może kupię gdzieś w poligrafii arkusze samoprzylepnej folii do drukarek i spróbuje zrobić samemu. Zobaczę wówczas jak trwałość by tego była i jeżeli by to wypaliło to wyjdzie pewnie duuużo taniej. Ale to już jutro postaram się podjechać gdzieś.

Ja kiedyś dawno dawno temu robiłem np.takie lepki, na zewnątrz, na szybę wewnątrz itd...

Fajnie wycięte ploterem...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Generalnie to póki jeszcze nie ma w ogóle naklejek to można by przyszykować jakiś zestaw różnych naklejek...he?