Skocz do zawartości

Mocne do odszczurzania


falon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam billberego

ale do odszczurzania się nie nadaje. Musze sprawić sobie bańkę czegoś mocnego. I co tu by było najmocniejsze? Galon lub 5l.

Wiem, że blue Gel jest mocniejszy niż bilberry ale chyba, widząc po komentarzach nie aż tak mocny. Przy ostatnim myciu felg 9letnich gdyby nie kwasowy Turtle to bym nic nie zdziałał z bilberrym, więc coś kwasowego wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam Nielsena, mam co prawda bezkwasowego Aluminium Cleaner, w rozcieńczeniu 1:4 i jest mega :shock: kilkudniowy przywarty pył z klocków usuwał bezdotykowo, myślę, że kwasowy sobie poradzi. Poza tym cena jest mega mega rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ValetPRO Blue Gel Wheel Cleaner, i użyłem go do felg które specjalnie zostały na zimę brudne żeby było można sprawdzić ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sam produkt, 1l - spokojnie na kilka kompletów starczy.

Dołączona grafika

Jak widać, ja zrobiłem 50/50 z wodą i nakładałem pędzelkiem bo to jest forma żelu. Dobrze się trzyma na feldze....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I wynik po około 30 min zabawy z dwoma kołami, oczywiście szczotkowanie szczotką do felg, trochę szczoteczką mała i taką prawie jak kuchenna...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nooo i na sam koniec, felgi zostały sprzedane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio "odszczurzałam" letnie Wheel Brightnerem od Megs'a, IronX'em, Conceptem T&G Remover (klej po ciężarkach), kartą rabatową Yves Rocher (klej po ciężarkach) :D, Bilberry od VP, szczotkami, pędzelkami i co tam jeszcze mi podeszło pod rękę ;)

Są w miarę czyste :) Nie pomyślałam o zdjęciach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo i na sam koniec, felgi zostały sprzedane :lol:

Jako nowe :lol:

Ładnie panie to wyszło :u

Jakiś klej stary od odważników, smoła były na feldze? Tylko pędzelek był używany do pracy?

poszły jako "w idalnym stanie" .... Kleju nie było bo odważniki zostały tak jak były. Smoła. olej, i wszystko ładnie zapieczone było...

Pędzelkiem tylko rozporwadzałem, a tak to szuruburu było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z BG od VP cześć druga, teraz moje nowe białe felgi do ibizy, zlepek zdjęc w formie filmu.

Szybki filmik z przebiegu pracy ;)

MKdYonGz3VI

 Notatka moderatora
 Bo aby wstawiać film z YT trzeba zapoznać się z metodą umieszczoną w Poradnikach Multimedialnych. Proszę przejrzeć i zapamiętać, tym razem poprawiłem. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...