Skocz do zawartości

Zabawki Makki'ego :)


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Makki jak ci sie tornadorem pracuje?? tez sie tak przymierzam od jakiegos czasu...

Jak narazie uzylem go kilka razy do trudno dostepnych miejsc i do tego spisal sie dobrze. Ale mam chyba za maly kompresor bo ponizej 6bar jakies slabe to tornado sie robi :)

Widzialem rozne zastosowania na necie, np do prania foteli czy podlogi ale wedlug mnie do tego wogole sie nie sprawdza. Syf wbija sie jeszcze bardziej w material a tu przeciez nie o to chodzi. Ale zakamarki gdzie np ciezko dojsc odkurzaczem czy maszyna pioraca to ok. Albo np nawiewy gdzie za gleboko pedzelkami sie nie da dostac to tez ok.

Ogolnie fajny bajer ale mozna sie zdecydowie obejsc bez niego.

Zrobilem za to jeden nieprzemyslany numer z nim. Chcialem potraktowac umorusany podnozek tornadorem. Podnozek nawet nie byl odkurzony, zaschniety suf itp. Odpalilem tornadora na maxa i efektem tego byla cala twarz w syfie, wszystkie plastiki do okolo oraz material na podlodze.

A moja mina bezcenna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Nareszcie na ladzie i w domu!

Grzeczny chyba nie bylem ale mikolaj i tak o mnie nie zapomnial :)

Nowe dostawy:

Padwasher:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

2x Dolly:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiadro SV oczywiscie z GG:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Poddupnik na wiadro:

Dołączona grafika

Do kolekcji SV:

Dołączona grafika

2 nowe Fluffy Dryer:

Dołączona grafika

Troche padow Uber:

Dołączona grafika

Dobrze ze sa podpisane, tak zeby bylo wiadomo co z czym i wogole :)

Dołączona grafika

50 gabeczek od NanoLotus:

Dołączona grafika

Pady Scholl:

Dołączona grafika

I takie tam inne pierdoly:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gąbeczki NanoLotus?

Pad washer. Jestem ciekaw działania. Od dawna widziałem go w sklepach ale uważałem za zbędny bajer. Zaprezentujesz któregoś dnia?

Maćku, jak zwykle gruba dostawa, kłaniam się w pas. Mam cichą nadzieję, że przez te parę wolnych tygodni na lądzie będziesz w stanie napisać Nam parę recenzji różnych środków - to bardzo wzbogaciłoby forum oraz pomogło innym użytkownikom w podejmowaniu decyzji :u ^:)^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam pad washer jest u 2wtechnic i kiedyś jak patrzyłem miała Carnauba. Jednak ta druga firma nie wiem co teraz ma.

http://www.2wtechnic.pl/index.php?a=oferta∏=20&kat=162&idp=178

http://www.carnauba.pl/shop/item/id/340/grit-guard---the-universal-pad-washer.html

Albo gadaj z Maćkiem może u niego taniej da się załatwić i przesłać do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co to za gąbeczki NanoLotus?

Pad washer. Jestem ciekaw działania. Od dawna widziałem go w sklepach ale uważałem za zbędny bajer. Zaprezentujesz któregoś dnia?

Maćku, jak zwykle gruba dostawa, kłaniam się w pas. Mam cichą nadzieję, że przez te parę wolnych tygodni na lądzie będziesz w stanie napisać Nam parę recenzji różnych środków - to bardzo wzbogaciłoby forum oraz pomogło innym użytkownikom w podejmowaniu decyzji :u ^:)^

No po nowym roku moge zrobic jakis tescik Padwashera. Napewno nie przedluza on zywotnosci padow ale mnie nie chce sie zbierac padow do prania w pralce i tez nie chce mi sie prac recznie..

SV dawal 20% w norkowni wiec nie moglem sie powstrzymac :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zbyt osobiste pytanie, ale drogi jest taki wosk?? i czym sią wyróżnia na tle innych wosków SV?

+- 1000-1200zl.

No wyroznia sie tym ze to limitowana wersja, na dzien dzisiejszy juz kolekcjonerska. Baaardzo malo osob go ma. Jest twardy, spora zawartosc carnauby i super beading..

2 opakowanie jest na handel..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...