Skocz do zawartości

Opryskiwacze - wydzielone z ValetPro Bilberry Wheel cleaner


Lehto

Rekomendowane odpowiedzi


dla tego lepeij kupić marketowy opryskiwacz za kilkanaście pln - mam do aktywnej piany i nic się nie dzieje

jak to opryskiwacz do aktywnej piany? taki 2-3litrowy z bańką na szelkach czy tam na pasku i taką końcówką lancy zagięta co to się pompuje ręcznie i robi się ciśneinie, to się nadaje do rozprowadzania aktywnej piany jako mycie wstepne? a ile lejecie piany a ile wody (ciepłej jak sądze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, ja do bilberry używałem zwykłego opryskiwacza 5l, używałem tego też do orange PW jak PW. Ale jednak te przekroje są za małe i załazi tym naszymi szuwaxami.

A pianę aktywną jak już mam robić to z zimną, bo taka jest w myjce. Ciepła byłaby lepsza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja własnie ostatnio wygrzebałem z garazu robiąc porzadki taką butlkę jaskrawą która to zdaje się służy od opryskiwania drzewek itp itd... i dlatego pytam czy o coś takie własnie Ci chodzi. nie pamietam jej pojemnosci ale ma tą pompkę, do tego szelkę na ramię...

No bo to się normalnie otwiera i można pianę rozcieńczyć z wodą oraz zrobić ciśneinei i pryskać po aucie? nada się to czy odpada.

bo myjke karchera też mam ale mam zbiornik 0,3 ml i gdy daje ciepłej wody i trochę piany to ledwo starcza mi na pół auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niektórych można kupić końcówkę pianującą, ja niemam i używam takiego z pompką do wstępnego mycia i jakoś daje radę.

Tenzi pisze, że aktywną pianę można rozrabiać i stosować również w takich opryskiwaczach - daje się wtedy inną proporcję koncentratu niż do pianownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki to mam też 2L ale jakoś nie widze aby robić za pośrednictwem jego mycia wstępnego pianą akt. na aucie...dużo by się musiało zejśc.

Ja mam dwa marolexy (chyba 1,5 l każdy) i aktywną pianę rozrabiam do tych dwóch. Swoje zadanie spełniają. Jak ktoś nie ma pianownicy to od biedy jakaś alternatywa jest. Mam jeszcze końcówkę pianującą, ale nie miałam kiedy ją sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to taki sprzęt do opryskiwacza ciśnieniowego bez końcówki pianującej nie nadaje się do "mycia" pianą aktywną?

Nadaje. Pianującą kupiłam tylko, żeby sprawdzić jaka będzie różnica. A i tak jeszcze nie spróbowałam, więc bez pianującej też daje radę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...