Skocz do zawartości

Test latarek Solarforce L2P i Jet Beam RRT-2 Raptor


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zakupiłem dwie latarki LED, głównie do celów użytkowych, ale przy wyborze starałem się

potencjalnie dobrać je również pod kątem przydatności w ocenie stanu lakieru.

Wybór padł na Jet Beam RRT-2 Raptor i Solarforce L2P.

Obie latarki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, szczególnie Jet Beam to taki latarkowy "Mercedes".

Jet Beama kupiłem tu:

http://www.milhunt.pl/sklep/latarki-jetbeam-c-54.html

W tej chwili nie ma jej w sprzedaży, ale kosztowała 320 zł bez akumulatroka który musiałem dokupić.

Drogo, ale to był taki mój gadżeciarski kaprys :f

Natomiast Solarforce L2P przyleciała do mnie z Hong Kongu

http://www.solarforce-sales.com/product_detail.php?t=LF&s=41&id=166

Ta kosztowała mnie ~200 zł z przesyłką, ale w zestawie miałem latarkę + ładowarkę + dwa akumulatorki + moduł z diodą XP-G gratis.

Nie rozwodząc się już o latarkach, powiem tylko że Solarforce L2P z diodą XM-L daje dużo mocniejsze światło niż Jet Beam z diodą XR-E,

ale jest ono trochę "zimniejsze" w barwie.

Oto bohaterki testu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Testy robiłem w słoneczny dzień ale oświetlałem panele nie wystawione bezpośrednio na promienie słoneczne.

Ciężko jest zrobić zdjęcia, w takich warunkach, aby ukazały rzeczywiste efekty. Muszę pomyśleć o zakupie filtru polaryzacyjnego

na obiektyw mojego aparatu.

Jet Beam na tylnym słupku Jeepa GC (lakier ze sporą ilością swirwili)

Dołączona grafika

Ten sam panel i Solarforce L2P

Dołączona grafika

Jet Beam i panel Mercedesa ML (lakier z drobnymi swirwlami)

Dołączona grafika

Ten sam panel oświetlony Solarforce L2P

Dołączona grafika

Generalnie latarki nadają się do "naszych" celów zwłaszcza Solarforce L2P choć sądzę, że można kupić mocną latarkę w niższej cenie,

ale tak jak wspomniałem latarki maja służyć nie tylko do "swirwl hunting" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...