Skocz do zawartości

Audi A4 S-Line 2006


Rise and Shine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym przedstawić Wam jeden z naszych ostatnich projektów, którego realizacja była dla nas niewątpliwą przyjemnością.

Zawitało do nas Audi A4 w wersji S-Lline, weekendowy samochód z bardzo przyjemnym silnikiem, zmodyfikowanym przez właściciela - wzbogaconym o dodatkowe 30 koni mechanicznych.

Samochód w czarnym kolorze o bardzo bogatym pigmencie, wyglądał całkiem przyzwoicie, dopóki dokładne mycie, odtłuszczenie i dekontaminacja nie ukazały prawdziwego oblicza lakieru. Nieprawidłowa pielęgnacja, różnego rodzaju "nabłyszczacze" i "regeneratory koloru" odcisnęły swoje piętno w postaci bardzo gęstej sieci swirli i hologramów.

Zakres usługi objął pełną korektę lakieru, i jego zabezpieczenie, zabezpieczenie felg aluminiowych i podstawową kosmetykę wnętrza. Postanowiliśmy jednak wyprać bardzo zabrudzone i poplamione dywaniki, a następnie zaimpregnować je środkiem 303, by pozwolić właścicielowi uniknąć podobnych plam w przyszłości, oraz dokonać kosmetyki komory silnika.

Użyte środki to m.in.

Mycie:

Poorboy's Slick & Suds, Finish Kare Sparkle Plenty, R222 Total Auto Wash i Wheel Cleaner

Korekta:

Maszyny rotacyjne Festool i Makita, wszystkie pady 3M.

Pasty 3M, Poorboys, papiery wodne 3M do usunięcia kilku głębokich zarysowań.

Zabezpieczenie:

Lakier - cleaner DJ Lime Prime, wosk Chemical Guy's Pete's 53

Opony - Nielsen Brilliance

Felgi - Poorboy's Wheel Sealant dwukrotnie aplikowany dłońmi

Elementy z tworzyw sztucznych - Poorboy's Natural Look, 303 Aerospace protectant

Elementy pokryte skórą - RaceGlaze LeatherBalm

Zapraszamy do zapoznania się z relacją

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dylematy dnia codziennego...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziękujemy za uwagę, zapraszamy do komentowania i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Pozdrawiamy,

Rise & Shine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Adam,

Miód, miód, miód.

Taki tłusty miód.

Czy mi się wydaje, czy zrobiłeś coś z włosami?

Zdjęcia przekonują mnie do zakupu Pete 53.

Czy mi się wydaje, czy on ma Alcantara na boczkach drzwi? Robiłeś coś z nią?

Co kładłeś na lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba, Mar_1981 - Dziękujemy! :)

Przemku - Dziękuję za miłe słowo. Włosy mają się dobrze, rozstrzelone we wszystkie strony jak zwykle, tylko na zdjęciu lusterkowym jakoś niepozornie wyszły. A zostały one (lusterka, nie włosy) potraktowane Pete'sem 53, tak jak lakier.

Wosk ogromnie polecam, jest bardzo, ale to bardzo "tłusty", rozprowadzanie go jest czystą przyjemnością, zapach powala, a zdejmuje się z łatwością. Cena do jakości moim zdaniem rewelacja.

Na boczkach wstawki zwykłe, materiałowe, zostały jedynie odkurzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zmień rękawiczek na kolor biały :lol: bo wiesz

Grill czyszczony >?? pędzelkiem >?? z APC>???

Oczywiście, grill, felgi, zakamarki wszelakie, wszystko dokładnie wypędzelkowane, staram się jednak możliwie ograniczać z obszernością relacji stąd brak fotek na forum :) Rękawiczki mam też białe, ale wiesz, czarne są bardziej pro... ( i krwi nie widać tak bardzo ;) )

Tylko nie wiem czy to nie zmarnowana robota bo teraz na ślasku chyba śnieg pada :D

Robota nigdy nie jest zmarnowana, samochód jest weekendowy, teraz grzeje się w garażu i czeka na słoneczko :) Właściciel wozi się w tym czasie innym stylowym maleństwem które może uda nam się również nieco odświeżyć :)

Wyszło rewelacyjnie, do tego autka tylko ta materiałowa tapicerka nie pasuje. Mam jeszcze pytanko czy dawaliście coś pod Pete czy po cleanerze odrazu on, pozdro :u :u

Pete's poszedł prosto na Lime Prime.

Chyba fanklub założę ^:)^ Chylę czoła!

Śmiało! :oops:

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)

Szkła to zawsze Tokina 12-24 i badziewny Nikkor 28-80. Ten ręcznik to taki marketowy ręcznik z mikrofibry, z drugiej strony ma "siatkę" do usuwania owadów. Ale tę normalną stronę sobie upatrzyłem właśnie do takich zadań, drugi taki mamy do dressingów do elementów zewnętrznych, czasem wolę ręcznikiem czy mf niż aplikatorem nakładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...