Jump to content

MetalMagnes

Użytkownik
 • Posts

  590
 • Joined

 • Last visited

About MetalMagnes

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Łódź

MetalMagnes's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Piana też musi mieć odpowiednią konstystencję. Ale pisał już kiedyś przedstawiciel ValetPro to, że nie ma piany nie znaczy, że rotwór nie działa. Działa dobrze. s.martino, Marcin, przetestowałem 3 piany ValetPro, kupiłem SnowFoam, zdecydowała cena małego opakowania. Następny będzie galonik Orange. Zresztą jest na forum moja recenzja;-) http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=13&t=1154&p=28821&hilit=orange#p28821
 2. U mnie na wszystkie szyby poszedł Naviwax dark - japoński wosk, który można stosować również do szyb. Aplikacja: auto umyte, szyby dodakowo wyczyszczone płynem Megsa 2, 2 warstwy wosku na wszystkie szyby. 1 warstwa, starcie po 3 minutach, następna warstwa i znowu starcie po 3 minutach. Następnym razem będzie inna aplikacja. Będę go stosował/testował przez cały sezon. Pierwsze wrażenia: podczas deszczu kropelkuje w miarę ładnie, woda podczas postoju ładnie spływa. Podczas jazdy po mieście i prędkości do 60 km/h szału praktycznie brak, tzn. są kropelki ale słabo splywa. Zobaczymy jak będzie w trasie.
 3. Piotrek, wrzucam zdjęcia...może używałeś tego PVA?
 4. Venom, wszystko bardzo pięknie...tylko Ty lejesz pół godziny w jedno miejsce, operator lata za wężem jak szalony i nic nie widać:-( Dajcie wodzie spłynąć! Tak naprawdę z tych filmów nic nie wynika, oprócz pokazu mycia szyby wężem =))
 5. Zerknijcie do sklepów typu ,,Wszystko za 2,3,4,5 zł" w Waszych miastach. U mnie w Łodzi PVA za 2,99 w plastikowym pudełku!!! Czyli lepiej niż kupiłem w linku, który podałem.
 6. Pirotrek, K2 King mikrowłókno ręcznik do osuszania. Wart zakupu? Wymiar i cena ciekawe. Jak z jakością? Lepszy od Janka? Lepszy od Fluffy?
 7. Jak najlepiej według Ciebie stosować? To może takie: 89499978y0hi99 lub takie uhYOLKJi899 aby łatwo było zapamiętać :lol:
 8. Zwowu wnętrze! :D Jaki czas pracy? Rozumiem, że klienci te śmieci dostają z powrotem w worku...bo jeszcze zarzucą, że im skarby wyrzuciłeś :lol:
 9. Ogólnie świetne są te reklamy produktów Megsa: mycie ,,bezwodne" wcześniej tradycyjnie umytego auta, polerowanie auta po korekcie itp. :lol: Czy używał już ktoś DG 931? Lepszy od ONR?
 10. Odkurzanie i szczotkowanie/wyczesywanie piachu i tak w kółko...nie wiem czy jest inny/lepszy patent...? Bardzo lubię oglądać projekty wnętrza! :u
 11. Rozumiem, że wpływa to na właściwości absorbujące wyrobu? Z drugiej strony wilgoć jest siedliskiem bakterii itp.
×
×
 • Create New...