Jump to content

LoOkas

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

About LoOkas

 • Birthday 07/09/1982

Informacje o profilu

LoOkas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. głopoty piszesz. oczywiście że tak nie pomyślałem. słuchaj widzę że mam do ciebie z Żywca malutko km. Więc chyba pofatyguję się do ciebie tym autkiem, zawsze to lepiej jak się pogada na żywo i to widzi. Mam nadzieje że będziesz mógł mi poświęcić chwilkę czasu. Za rozpiskę produktów dzięki. Troszkę muszę poznać szczegółów jeszcze no ale nie wszystko naraz.
 2. na pytania soprano napiszę niebawem. pytanie czy gdzieś jestem wstanie dostać kupić próbki środków ?
 3. oki. to ja zabiorę się za czytanie, przez weekend pocykam fotki auta od którego bym zaczął, i zrobię rozpiskę czego bym użył a wy pomożecie mi dalej i nakierujecie na właściwą drogę! Pytanie czy jeśli są na lakierze np. głębsze zadrapania i bym to pociągnął farbą w jaki sposób nanoszoną? pistoletem czy zaprawić to pędzlem ? to czy jestem to potem wstanie wypolerować tak by było idealnie z lakierem? No i najważniejsze jako polerować by lakier był trwały potem i wyglądał. Chodzi mi o to czy nie zmatowieje po czasie? wiem że będzie trzeba używać wosków twardych ale efekt będzie polerki cały czas?
 4. słuchajcie mam sporo pytań nie wiem czy zadać je tutaj czy w innych działach, ale zanim zacznę to proszę o podesłanie info czy są jakieś książkowe informacje co i jak robić? jak się do tego wszystkiego zabrać? na czym ćwiczyć i jak powinien wyglądać zestaw by zacząć? Jaką polerkę kupić? nie chce jakiegoś chłamu czy Kestrel Sim 180 starczy na dobry początek?
 5. Cześć wszystkim. Od dawna oglądam i podziwiam niektóre dopracowane auta przez detailing, nieziemskie myjnie samochodowe i chce się tego nauczyć. Przejrzałem wasze projekty i jestem w szoku co zrobiono z wiśniowa pandą czy peugotem 106. Witam wszystkich jeszcze raz.
×
×
 • Create New...