Jump to content

kubik

Użytkownik
 • Posts

  1,354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by kubik

 1. Ja ostatnio jestem pozytywnie zaskoczony po działaniach z TAC Magic Quartz Shine. Prawdę powiedziawszy,nie widzę sensu płacenia 2krotności za porównywalne produkty.
 2. Ale to na foto to jest mat,tylko zwykły akryl?
 3. Ja pocykałem jakieś zdjęcia z pracy z e60,po chyba 3eciej aplikacji w końcu syf puścił :D
 4. śmietnik raczej miałem to samo ,przerwała Ci się pewnie ta szyjka i dostał powietrza
 5. Klasa jak zwykle,ten coś czysty jak na Twoje standardy :D Skóry APC leciałeś?
 6. Spryspkiwaczem tym od PETa małego,mega ekonomicznie się obchodzi i jak widać wystarczająco dużo go daje,żeby działać :)
 7. Spoko Dżeju,wydajność jest bardzo ok ,może na całą flotę nie starczy,ale kilka aut obskoczę i jeszcze na blachę któregoś starczy :)
 8. Nie spłynął,poszło tyle co nic,nic nie przyschło,pianą poleciałem z przyzwyczajenia do prixa,który pod tym względem to szybko się poddaje :) Jak pojadę do domu to będzie wyzwanie,goniło wyzwanie :D
 9. Używałem ,potwierdzam kosa =p~
 10. Witam, dzisiaj szybki test UNIQUE Ares,choć bez wątpienia z czasem będzie rozwojowy. UNIQUE Ares - migdałowy żel na zanieczyszczenia metaliczne, felgi będą krwawić Przeznaczenie produktu: Rewelacyjny i bardzo skuteczny preparat w formie żelu do usuwania zanieczyszczeń metalicznych takich jak pył z klocków hamulcowych. Nie spływa z czyszczonej powierzchni, dogłębnie i szybko penetruje zabrudzenia, łatwo się płucze. W odróżnieniu od preparatów konkurencyjnych firm, posiada bardzo przyjemny migdałowy zapach. Pierwsze wrażenie po odkręceniu butelki to rzeczywiście szok,nie wali zgniłym jajem:) Migdał jest wyczuwalny,wiadomo,że nie pachnie jak migdałowy dressing,ale zapach jaja nie przebija się i podczas pracy czuć rzeczywiście migdały ;) Forma żelowa. Opis działania: Środek gotowy do użycia. Nie stosować na rozgrzane części pojazdu. Nie stosować w pełnym słońcu. Bardzo brudną powierzchnię umyć uprzednio pianą UNIQUE Zeus lub Truck Cleaner. Nanieść żel na czyszczoną powierzchnię. Po wystąpieniu reakcji odczekać w zależności od warunków 5-10 minut, wzruszyć brud pędzelkiem a resztki preparatu spłukać wodą pod ciśnieniem. Nie dopuścić do wyschnięcia. Szukałem najgorszych felg w otoczeniu i padło na nie mytych ręcznie całą zimę 17'' z e46 z lekka dziady,ale jeszcze znajdę większe :D Zaaplikowałem dość skromnie rzekłbym na felgę nie wiem czy poszły 4ml Tak to Tak wygląda po chwili A tak po jakichś 7minutach Potem psiknąłem felgę przygotowanym do mycia auta w pianownicy zeusem,a oponę DG701 Szybkie pędzelkowanie,bez większego spuszczani się A tu po opłukaniu Dla porównania druga felga przednia potraktowana tylko truckiem i pędzlem Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne,przede wszystkim zapach to coś niespotykanego w produktach które do tej pory stosowałem,spora wydajność i dobrze zapowiadająca się moc,jestem na tak ;) Jeszcze wrzucę zdjecia jakiegoś dziada,tylko jak go znajdę :D Pozdrawiam
 11. kup coś lepszego jak tempo :D
 12. Nie wiem,pierwszą brałem ze spinex-a,a drugi już ze sklepu z kosmetykami,może stąd różnica ...
 13. Ogień w szopie! Robota i konfiguracja kolor auta/koło mistrz :)
 14. Spisał się? Ogólnie ten z okrągłej puszki mam wrażenie,że jest gorszy od tego co był w prostokątnej
 15. Niestety nie było w moim posiadaniu,a dobrego znajomego i sporo nim jeździłem,ale po kilku kkm za kółkiem można sobie wyrobić opinię o aucie :)
 16. e53 po lifcie to coś pięknego,bardzo miło wspominam to auto,był to tylko diesel po chipie,choć solidnie,,poklikany" :ymparty:
 17. Wygląda jak królik wielkanocny w roli dyktatora :D
 18. Czekam w takim razie na 5l,bo kończy mi się odsmalacza :P
 19. 83rok 2,4Turbo Diesel,trochę go ktoś zaniedbał przez lata i pokutuję teraz ja :((
 20. Dziąg taki...,zwalczę mechanikę,zrobię korektę to coś więcej wrzucę :P
 21. Ja tam się szykuję do sezonu :P
×
×
 • Create New...