Jump to content

JJ.

Administrator
  • Posts

    8,906
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by JJ.

  1. Dav, odklejamy i kleimy na taśmę dwustronną z pianką. Gdzie pracujesz? Wojak, a jak aplikujesz ten preparat?
  2. Colli 476s sobie odpuść. Z tej firmy jak już to 915 jest super.
  3. Cześć :) skąd jesteś?
  4. Jak kolega wyżej napisał, ja również nie polecam lakierowania z puszki z powodu słabszej trwałości poszczególnych powłok. Ile będzie tych elementów do malowania tradycyjnego? Może lepiej oddać do fachowca a samemu zająć się składaniem :)
  5. Lakier bezbarwny i po ponad roku żadnych zmian :)
  6. Podobno GTechniq jest najlepszą z wymienionych przez Ciebie, znam też studia z nazwy ale roboty nigdy nie widziałem. A jak w rozmowie, który był najbystrzejszy?
  7. Sorry za późną odpowiedź, oczywiście sprzęt może być!
  8. Jak napisał Krzyś, mocniejszą maszynę trudniej zatrzymać. Bierz Kraussa.
  9. Jest różnica w kroplach :u
  10. Cześć! Skąd jesteś?
  11. Oprócz dwukrotnej naprawy kabla i blokady włącznika, od ponad pół roku cały czas chodzi. Jak ją chcesz to dokup DA z mniejszym skokiem na gąbki 80mm bo ta locha za bardzo bije..
  12. Dwa produkty to udane konstrukcje. Ja pracuje na Numaticu, Profi też używałem. Dla laika wybierałbym tańszy.
  13. Cześć Dagmara, skąd jesteś?
  14. Ładny, kiedyś chorowałem na podobną konfigurację :u
  15. Cześć! A jakie masz auto?
  16. Panie Mariuszu, za water spoty najczęściej odpowiada niewygrzana powłoka i/lub nie podbicie jej w czas preparatem przeznaczonym dla powłoki Optimum (to kwarc, ceramika czy mohs?).
  17. Pierwszo o tym słyszę. Jakieś zdjęcie, karta charakterystyki?
  18. Auto ciekawe, czekamy na zdjęcia i witamy na forum :)
  19. Cześć! Odpowiedź coś o sobie :)
  20. Kolego, pokrętło na pianownicy PA ustawiasz maksymalnie na "-" aby brało jak najwięcej roztworu z butelki, strumień piany ustawiasz na wylocie, trzymając otwarty spust kręć główką aby ustawić żądany strumień. 3 minuty to sporo czasu aczkolwiek widać na aucie mleko a nie resztki śmietany. Do wyregulowania na pianownicy. 300ml to raczej szybki oprysk, mi schodzi ok. 500ml na całe auto. Mowa oczywiście o gotowym roztworze. Dzięki za test, trzymamy kciuki za następny raz :u
  21. Dziękuje za testy i podzielenie się uwagami. Jeśli chodzi o nierównomierne wpijanie to niestety na wysuszony plastik innej rady nie ma, trzeba nakładać kilkukrotnie (nawet raz na bogato nie wystarczy). Dobrze, że kolor po ponownym nałożeniu wrócił. Czasem tworzywo jest tak wysuszone, że żadna odzywka nie przywróci stanu fabrycznego. Czekam z niecierpliwością na dalsze testy i komentarze :)
×
×
  • Create New...