Jump to content

nox

Administrator
 • Posts

  613
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nox

 1. Zapraszam na Śląsk :) coś po testować zawsze można :D
 2. My posiadamy w studio BM3-CD czyli wersje 2 silnikową o łącznej mocy 8 KM , osobiście bardzo polecam powietrze jest dodatkowo podgrzewane do temperatury 40 stopni co ułatwia suszenie szczelin i innych zakamarków :)
 3. Aktualnie nie ma potrzeby aby użytkownicy forum składali się na jego funkcjonowanie .
 4. włochacz był mocny :D dziś wyszło takie 50/50 one step S17+ na niebieskim MonsterShine . Lakier VW
 5. VuDoo odczytaj swoje PW proszę .
 6. Zdaje sobie sprawe że jest wiele nie dociągnieć i nie trwa to tak jak powinno :) Pierwsze inwestycje poczynione jak nowy silnik zmiana serwera na lepszy kolejnym krokiem jest grafika/logo poczym popracujemy nad organizacją forum tak aby działało zdecydowanie lepiej dla was użytkowników :)
 7. JJ nik nie cofał ci uprawnień , nadal masz te które miałeś . Łukasz nie ma twojego konta w bazie , nie wiem dla czego tak się stało . stwórz nowe konto o tej samej nazwie
 8. fajny efekt po srp :) Auto glym z nowej czy starej serii ?
 9. Będziemy ? :) O jak tak to rewelacja :u Będziemy było użyte jak najbardziej celowo :D
 10. Szynka myślę że już niedługo będziemy mogli coś potestowac z palety bigfoot :)
 11. logo oraz grafika całego forum jest u grafika :) wiec nie długo całkowicie nowy look forum jak i logo :)
 12. w MrCleaner juz od co najmniej 2 lat dostępny :) http://mrcleaner.pl/nielsen-leather-lux-05l-srodek-czyszczacy-skory-p1507.html
 13. Miło :) co do współpracy i pomocy jesteśmy otwarci :)
 14. Siema ! :) Super że w Kato otwierają się kolejne firmy z branży :)
 15. Daje w 100% matowy efekt a przy tym bardzo ładnie odżywia . Co do samej aplikacji to konsystencja żelowa ma wiele zalet i pozostawia po sobie naprawde przyjemny świeży zapach .
 16. na przykładzie tego bmw koszt wyniosł 350zł . Generalnie koszt czyszczenia wnętrza wraz z praniem zaczyna się od 250zł a dochodzi do 500zł w przypadku mocno zaniedbanych aut sporych rozmiarów .Widząc auto możemy doprecyzować cene .
 17. Przed wydaniem auta zawsze robimy inspekcje :) a Inspektor Karina nic nie przepuści i tym razem tak było :)
 18. Wycofaliśmy się już z donacji urzytkowników prywatnych :)
 19. dJvB8EwxYMk AngelWax Guardian po 14 dniach
 20. Zacznę od uśmiechu :) Panowie lanie koncentratu miało by oczywiście sens przy założeniu że mamy nie ograniczoną skale dozowania na pianownicy . Ta jednak ma swoje minimum jak i maksimum . Producent jasno określa w przypadku tej piany jak i tysiąca innych roztwór który rozrabiamy do pojemnika . Tak który potem zostaje ponownie rozcieńczony przez przepływ wody . Dodatkowo ważnym aspektem jest temperatura to jakiej jakości jest woda itp . Nie ma gotowej w 100% idealnej kombinacji do danej piany do myjki . Takowe można by obliczyć przy założeniu konkretnej myjki o konkretnych parametrach , woda musiała by mieć zawsze stałą temperature jak i jej jakość musiała by pozostać nie zmienna . Dlatego zakres koncentracji jest podawany w przybliżeniu . Po czym samo "Pianowanie" regulujemy już na regulacji dozowania na samej pianownicy . W związku z tym fau pax nie było Jędrzeju za to do lania koncentratu do pianownicy można by się już nieco "przyczepić" Sam system pianowania z pianownicą na myjce jest bardzo mało precyzyjny . Są rzecz jasna systemy które pozwalają na zwiększenie precyzji dozowania i fakt wtedy podaje się koncentrat ale to już zupełnie inna bajka .
×
×
 • Create New...