Jump to content

Łukasz

Użytkownik
 • Posts

  171
 • Joined

 • Last visited

About Łukasz

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Łukasz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hm... a czy na świeżych lakierach nie powinno się odczekać jakiegoś czasu zanim można będzie położyć wosk? :roll:
 2. Odblask chyba nie wypolerowany: A poza tym małym szczegółem super! :u Gratuluję wytrwałości. Tyle zakamarków jest w motocyklach, że ja bym chyba wolał czołgiem się zająć ;)
 3. Trochę inne Ferrari sobie wyobrażałem alo to też jest niezłe :lol: :u
 4. Masakra :shock: Przynajmniej wiem, że lakiernik nie był skąpy - lakieru nie żałował :lol: Nie ma mierników, które mierzą grubość poszczególnych warstw lakieru?
 5. Ile godzin nad tym siedziałeś i z czym miałeś najwięcej problemów?
 6. O coś takiego chodzi: http://allegro.pl/polerka-samochodowa-k2-regulacja-obrotow-gratis-i3007711927.html Działa w tym stabilizacja obrotów?
 7. :shock: Jak Ty 5 dni nad lakierem siedziałeś to faktycznie musiałabyć masakra. Ciężko było finish wyprowadzić bez hologramów? Zastanawia mnie dlaczego niektóre lakiery są twarde i jednocześnie bardzo łatwo się rysują :roll:
 8. A ja nie wiem o co chodzi 8-| Ostatnio sporo na allegro kupuje...darować sobie narazie bo nie wiem o co lotto? Nie ma się czym przejmować. Panika wynika z niewiedzy.
 9. Do mnie też dzisiaj dotarł, przez moment się zastanawiałem co to przywędrowało tym razem ;) Nie miałem czasu mu się dokładnie przyglądać ale na pierwszy rzut oka prezentuje się zacnie.
 10. Mam tego typu zestawik. Polecam ale nie za 46zł. Nie pamiętam ile za swój zapłaciłem ale było to maksymalnie kilkanaście złotych a nie wiem nawet czy nie poniżej 10zł.
 11. Mój adres na pewno masz. 4 stycznia już Ci wysłałem. To my te adresy mieliśmy przesyłać do JJ po to by on za chwilę Tobie wysyłał? :shock: W wątku z zamówieniami nie było napisane do kogo wysyłamy adresy więc uznałem za oczywiste, że wysyłamy je do Ciebie...
 12. Fajna praca. Moją uwagę przykuło podwozie, prawie w całości zabudowane. Pod tym względem producent się postarał ;) Mam jednak pewne pytanie do tego zdjęcia: Czy punkty podparcia podnośnika serwisowego to nie są te miejsca trochę bliżej środka auta (nieobudowane plastikami)?
 13. Cieszę się, że pomysł się podoba. Zostajemy przy obecnej formie czyli 3 zdjęcia na miesiąc? W takim układzie może zróbmy wymóg by 1 z tych trzech ukazywało aure na zewnątrz. Dwa pozostałe mogą być dowolne (czyli m.in. w przestrzeniach zamkniętych). Kto się zajmował kalendarzem 2013? Ile czasu od dostarczenia zdjęć potrzeba do wykonania kalendarza? Dobrze byłoby to wiedzieć to moglibyśmy to rozplanować w taki sposób by przyszły kalendarz był gotowy przed końcem roku :)
 14. O tym właśnie mówię ;) W aktualnym kalendarzu chyba nie ma tego podziału bo dość późno się pojawił pomysł na kalendarz. Nad kolejnym można byłoby już zacząć. Proponowałbym np. taką opcję, że 1 z tych 3 zdjęć ma być zrobione na zewnątrz. Dzięki temu mielibyśmy po jednym zdjęciu, które odpowiadałoby porom roku czy nawet konkretnym miesiącom i byłoby to widac. Bo jak mamy zdjęcie w garażu to czy je zrobimy w styczniu czy w czerwcu to efekt będzie ten sam ;) Jak na razie zainteresowanie jest więc chyba możemy być dobrej myśli :)
×
×
 • Create New...