Jump to content

mk77

Użytkownik
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

About mk77

 • Birthday 09/09/1977

Informacje o profilu

 • Imię
  Maurycy
 • Auto
  Mazda

mk77's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Umyty ogromnego syfu i na żywca wrzucony Sonax Xtreme Briliant Shine. Po prawie 2 tygodniach efekt jak poniżej.
 2. Dobra ja jednak się skuszę na tą pianownicę, jak nie ma czasu na pełne mycie samochodu to i tak chyba lepiej jest jak się pianą opędzi samochód w 10 min niż ma stać zakurzony a i przed woskowaniem można chyba apc zapodać i będzie lepiej niż ręcznie apc rozpylać :)
 3. no to powoli zabijacie we mnie chęć posiadania pianownicy :) Myślałem że jak co tydzień opryskam pianą i opłuczę karcherem to starczy na delikatny brud - chodziło tylko o taki szybki prysznic.
 4. ok,JJ odezwę się jak już zakupię pianownicę, teraz muszę jakąś upolować PA
 5. Myślałem aby na próbę wziąć 1l tego ale skoro polecasz 5l w okolicach 80 - 90zł to rozumiem że w ciemno mogę brać np ValetPRO pH Neutral Snow Foam?
 6. hmmm czyli jednak karcher 2.14 spokojnie napędzi pianownicę PA ? jeśli tak to pewnie że wolę to od ręcznej pompki :) Co powiecie na temat tej piany Angelwax Fastfoam ? szukam czegoś co w miarę dobrze domyje ale nie zje wosku
 7. Czyli do takiego małego karchera nie ma sensu inwestować w pianownicę. Z ręcznych co polecacie ? epoca ? gloria ? te dwie chyba równorzędne się wydają tyle że epoca tańsza, chyba że coś innego ?
 8. Mając karchera 2.14 jest sens kupować pianownicę PA czy w zupełności starczy epoca?? Raz na dwa tygodnie jeden samochód do opianowania (mondeo kombi).
 9. i wtedy zawsze spadnie mi masłem tzn woskiem na podłogę :)
 10. w sumie tak, ale jakoś mi się lepiej aplikatorem gąbkowym pracuje, spróbuję paluchem nanieść wosk:)
 11. Jeszcze jedno dziwne pytanie mam. Jak radzicie sobie z nakładaniem wosku na aplikator w przypadku gdy ma się tester w mikro słoiku jak np: RG 4x4 ? Nie ma szans aby aplikator wcisnąć w słoik i nabrać wosk. Pierwsze co przyszło mi ma myśl to paluch w wosk i potem wymaćkać aplikator ale to w przypadku miększych wosków, jak sobie w takich przypadkach radzicie ?
 12. Jaki cleaner polecilibyście pod nattys blue oraz Collinite 845. Coś w miarę uniwersalnego pod te dwa woski aby uzyskać jak największą trwałość. Obecnie mam achilles prep jestem z niego zadowolony ale wydaje mi się że nie ma szału jeśli chodzi o wytrzymałość wosku na nim.
 13. Powiedzcie mi jak można zrobić takie wypasione hologramy ??? :)
×
×
 • Create New...