Jump to content

Kinker

Użytkownik
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About Kinker

Informacje o profilu

 • Imię
  Rafał
 • Auto
  Audi A4 B7

Recent Profile Visitors

482 profile views

Kinker's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Gyeon Trim - o tym zapomniałem, dzięki. Jak długo można go przechowywać, żeby było bezpiecznie i zdatne do użycia? Myślałem też o Nanolex Si3D kit lub właśnie CarPro Dlux.
 2. Do tej pory zawsze używałem Megsa Headlight Prot. do zabezpieczenia reflektorów, ewentualnie Finish Kare 1000 w późniejszym zabezpieczaniu. Teraz chciałbym wejść na poziom powłok. Jaką powłokę polecicie na pierwszy kontakt? Która po otwarciu miałaby najdłuższy czas przechowywania?
 3. Blues Brothers :D cleaner ręcznie ?
 4. 1:1 dzielisz na dwie porcje (lakier + utwardzacz), to 1:4 dzielisz na pięc. 1:4 to 100ml np. APC i 400 uzupełnienia. Chyba, że ja też jestem w błędzie @-)
 5. W zeszłym sezonie otworzyłem Owatrola Polytrol. Przez jakiś czas (głównie zima) nie używałem go, a teraz po otworzeniu widziałem na wierzchu powłokę. Przebiłem ją (zdezynfekowanym) gwoździem i starałem się wymieszać. Niestety mimo tych zabiegów środek jest gęsty i lepki, a na plastikach zostawia lepką powierzchnię niczym wysmarowaną miodem. Można go jeszcze jakoś odratowac czy już śmietnik?
 6. Której wielkośc pada używałeś? Talerz z jakąś pianką, żeby był miekki czy "goły"?
 7. Witam wszystkich serdecznie, Mam na imię Rafal i jestem z Mielca. Mam wrażenie, że jeżdżę samochodem najczęściej występującym w relacjach użytkowników… Seat Leon. Moja pedantyczność zawsze przejawiła się w dbaniu o auto, (do tej pory od strony mechaniczne) więc jakże mogłoby być inaczej gdybym nie zadbał o wygląd. Zgromadziłem już dość pokaźny arsenał startowy, niestety coś się stało i już mi to nie wystarcza…. Na wiosną będzie już coś innego niż Coli ;) Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...