Jump to content

Our Picks

Top content from across the community, hand-picked by us.

ZviZZer i BLO w sklepie Detailing Club!
Nie zwalniamy tempa i wprowadzamy kolejne nowości do oferty naszego sklepu internetowego Detailing Club! Tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić innowacyjny system polerski od ZviZZer i niezawodne dmuchawy do bezdotykowego osuszania auta od BLO.

Proces korekty i osuszania lakieru jeszcze nigdy nie był tak prosty. Z produktami tych marek praca przy aucie to oszczędność czasu i wyjątkowa przyjemność!

Nie czekajcie i zapoznajcie się z nowościami w sklepie Detailing Club!

CarPro CQuartz Dlux po 6000km
CarPro CQuartz DLUX – to powłoka kwarcowa opracowana do zabezpieczenia felg, nielakierowanych plastików, gumy i metalu. Zawiera w swoim składzie 50% kwarcu. Dzięki odporności na wysokie temperatury jest doskonałym wyborem do zabezpieczenia felg.

Sprawdź jak zachowuje się powłoka CQuartz DLUX na felgach po przejechaniu 6000km.

 

Podstawowe zasady detailingowego mycia
Prawidłowe mycie detailingowe jest głównym elementem utrzymania naszego lakieru w jak najlepszym stanie. Większość defektów lakieru powstaje na wskutek nieprawidłowego mycia, aby prawidłowo zadbać o lakier samochodu, należy zastosować odpowiednią technikę, środki oraz akcesoria. W naszym poradniku opisujemy krok po kroku, jak bezpiecznie umyć samochód.

Polecane maszyny w swoich kategoriach cenowych
Dość często osoby chcące kupić swoją pierwszą maszynę do polerowania mają bardzo duży problem co wybrać, przygotowałem spis maszyn w różnych kategoriach cenowych. W spisie znalazły się polecane początkujących użytkownikom maszyny typu dual action oraz polerki rotacyjne dla tzw. bardziej zaawansowanych użytkowników.
  • 9 replies

Polecane zestawy dla początkujących detailerów
Każdy z nas zaczynając swoją przygodę z detailingiem przeżywał szok, jeśli chodzi o wybór swoich pierwszych profesjonalnych kosmetyków. Postanowiłem przygotować zestaw startowy oparty na najpopularniejszych i przystępnych cenowo kosmetykach oraz akcesoriach. Są to również produkty z których samemu korzystałem i mogę je z czystym sumieniem polecić na początek przygody :).
    • Lubię to
  • 8 replies

×
×
  • Create New...